7800x3D için 360mm sıvı soğutucu önerisi

epimedium

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 7800x3D için halihazırda MSI MAG CoreLiquid 240R V2 almıştım fakat daha da sessiz ve gerektiğinde daha serin çalışabilmesi için iade edip 360mm sıvı soğutucuya geçmeyi düşünüyorum. Kullandığım kasa MSI MAG Forge 100M bu kasa için 360mm montajı yalnızca ön kısma yapılabiliyor. Buna göre 360mm sıvı soğutucu önerilerinize açığım. Bütçe maksimum 5k.

Son düzenleyen: Moderatör:
LS720 SE.

Merhaba, 7800x3D için halihazırda MSI MAG CoreLiquid 240R V2 almıştım fakat daha da sessiz ve gerektiğinde daha serin çalışabilmesi için iade edip 360mm sıvı soğutucuya geçmeyi düşünüyorum. Kullandığım kasa MSI MAG Forge 100M bu kasa için 360mm montajı yalnızca ön kısma yapılabiliyor. Buna göre 360mm sıvı soğutucu önerilerinize açığım. Bütçe maksimum 5k.

Sıcaklık değerlerin ne? Boşa para harcıyor olabilirsin.

Sıvı soğutma zorunlu mu? Kule tipi olur mu?

Aslında benim de gönlüm bunda. Sebebi ise pompanın radyatörün içinde bulunduğundan dolayı kasanın önüne montajının tavsiye edilmesi (hatalıysam düzeltin). 240R V2 versiyonu şu anki haliyle kasanın üstüne montajlı bir şekilde.

Sıvı soğutma zorunlu mu? Kule tipi olur mu?

Özellikle 360mm hocam kule tipi düşünmüyorum.

Geri
Yukarı