AM5 için 360mm sıvı soğutucu önerisi

KAPTANJACK

Kilopat
Merhaba,
360mm AM5 sıvı soğutucu önerilerinizi alabilir miyim?
Ses ve Performans konusunda ne önerebilirsiniz?
(3000 civarı)

Arctic = Çoğu kişi bunu öneriyor ama pompa kısmı nedense hoşuma gitmedi.
Galahad / NZXT = Bunlarında sesleri yüksek kalıyormuş.
Corsair = Bu marka ile ilgilide yüksek Devirlerde. Ses sorunları var diye okudum.

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyisi Arctic soğutma için. Görünüm tamam pek iyi değil ama performanslar da çoğu hatta hepsini geçebilen bir sıvı soğutucu.

En iyisi Arctic soğutma için. Görünüm tamam pek iyi değil ama performanslar da çoğu hatta hepsini geçebilen bir sıvı soğutucu.

Peki bu modellerin hepsinin AM5 desteği mevcut mu?

Ve arctic diğerlerine göre büyük kalıyor. Bu yüzden kasanında desteklemesi gerekiyor ama hangi kasalar?

Antec DF-600-700-800 kasaları isteğim tarzlarda, bu serilerine bu soğutucu uyar mı peki nasıl kontrol edebiliriz bunu?

Peki bu modellerin hepsinin AM5 desteği mevcut mu?

Ve arctic diğerlerine göre büyük kalıyor. Bu yüzden kasanında desteklemesi gerekiyor ama hangi kasalar?

Antec DF-600-700-800 kasaları isteğim tarzlarda, bu serilerine bu soğutucu uyar mı peki nasıl kontrol edebiliriz bunu?

Bilmiyorum. Ama Arctic'in desteği çok iyi. Her türlü garanti ve desteği sunuyor.

Radyatörü kalın diğerlerine göre. Benim kasam DLX-21, benim kasama sığıyor.

Ölçülerine bakmak lazım.

Bilmiyorum. Ama Arctic'in desteği çok iyi. Her türlü garanti ve desteği sunuyor.

Radyatörü kalın diğerlerine göre. Benim kasam DLX-21, benim kasama sığıyor.

Ölçülerine bakmak lazım.

DLX-21'in üst tarafına sığıyor mu bu soğutucu?
Bende DLX-21 bakıyordum, Anker DF-700 ile DF-800 modellerine bakıyorum şimdi.
DLX-21 de psu için kesik kısım yok sanırım değil mi? Boydan boya psu kısmı kapalı.

DLX-21'in üst tarafına sığıyor mu bu soğutucu?
Bende DLX-21 bakıyordum, Anker DF-700 ile DF-800 modellerine bakıyorum şimdi.
DLX-21 de psu için kesik kısım yok sanırım değil mi? Boydan boya psu kısmı kapalı.

Ben kullanıyorum DLX-21 ile. Memnunum.

Evet, kapalı. Rog Thow kullanmıyorsan pek de bir önemi yok açıkçası.

fr_3029.jpg

Ben kullanıyorum DLX-21 ile. Memnunum.

Evet, kapalı. Rog Thow kullanmıyorsan pek de bir önemi yok açıkçası.

Eki Görüntüle 1633969

Rog strix mevcut. Kasanın farklı açılardan fotoğrafını yükleme şansınız var mı? Gerçekte nasıl gözüküyor videolardan ziyade.
Siz bir kullanıcı olarak yine DLX-21 mi seçerdiniz yoksa, Anker 700-800 mü?

Bu arada işlemci ne soğutma performası nasıl?

Rog strix mevcut. Kasanın farklı açılardan fotoğrafını yükleme şansınız var mı? Gerçekte nasıl gözüküyor videolardan ziyade.
Siz bir kullanıcı olarak yine DLX-21 mi seçerdiniz yoksa, Anker 700-800 mü?

Bu arada işlemci ne soğutma performası nasıl?

Strix de ekran yok. Görmeseniz de çok şey kaybetmezsiniz. Thor olsaydı hak verirdim.

Yemekten sonra çekmeye çalışayım.

DLX-21 en memnun olduğum alışverişlerin başında geliyor. Çok güzel bir kasa kesinlikle öneririm. Kapaklarını açılıp, kapanması çok avantajlı. Sürekli içini açan birisiyim. Vidalar ile uğraşmıyorum. Burada ve Facebook gruplarında bir çok kişiye bu kasayı aldırdım. Herkes çok beğendi.

10600K var. Muazzam performansı var.Overclock ile kullanıyorum. 1.45v, 5.2 ile oyunlar da 70'i geçmiyor. 1.45v çok yüksek bir değer.

Strix de ekran yok. Görmeseniz de çok şey kaybetmezsiniz. Thor olsaydı hak verirdim.

Yemekten sonra çekmeye çalışayım.

DLX-21 en memnun olduğum alışverişlerin başında geliyor. Çok güzel bir kasa kesinlikle öneririm. Kapaklarını açılıp, kapanması çok avantajlı. Sürekli içini açan birisiyim. Vidalar ile uğraşmıyorum. Burada ve Facebook gruplarında bir çok kişiye bu kasayı aldırdım. Herkes çok beğendi.

10600K var. Muazzam performansı var.Overclock ile kullanıyorum. 1.45v, 5.2 ile oyunlar da 70'i geçmiyor. 1.45v çok yüksek bir değer.

Tamam bekliyorum hocam.
Birde Arctic'te 2 yıl garanti varken NZXT'de 6 yıl garanti varmış? Bunlar seçim için önemli etkenler değil mi sizce?

Tamam bekliyorum hocam.
Birde Arctic'te 2 yıl garanti varken NZXT'de 6 yıl garanti varmış? Bunlar seçim için önemli etkenler değil mi sizce?

Önemli, önemli tabi de Arctic'de garanti 6 yıl. Bir sorun olursa direkt yurt dışındaki destek ekibine yazarsan yardımcı oluyorlar. Yorumlara bakarsan görürsün hocam.

NZXT hakkında fikrim yok. Arctic kullanıcısı çok. Yorumları da çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı