7800x3D için Curve Optimizer ayarları ne olmalı?

Şu an böyle benim ayarlar.
PBO limit kısmını manuel yapmanız lazım. Yukarıda attığım resimde yer alan ayarları deneyebilirsiniz. PBO kısmı sizde motherboard olduğu için değiştiremiyorsunuz.

PBO limit kısmını manuel yapmanız lazım. Yukarıda attığım resimde yer alan ayarları deneyebilirsiniz. PBO kısmı sizde motherboard olduğu için değiştiremiyorsunuz.

Manuel yapıyorum fakat tdc ve edc 0 oluyor Auto yazmıyor.

Normalde 7800x3D için 0 ayarı otomatik kabul ediliyormuş? Siz orayı manuel yaptıktan sonra PPT:120 TDC: 100 EDC: 160 yapıp dener misiniz? Ama diğer ayarları da yukarıda belirttiğim gibi yapın. Scalar kapatıp yapın. Bunlar güvenli değerler.

SoC voltage 1.235 ayarlı sorun olur mu co ise -30

Ben SoC 1.20 kullanıyorum henüz bir sorun yaşamadım co -30 stabil ise kalabilir.

Sıcaklık problemi yaşıyorum kasam zoko king sıvı soğutma Cooler Master 360l PUBG de lobi yüklenirken ısı 89'a çıkıyor oyunda 70 75 derece arası takılıyor.

Sıcaklık problemi yaşıyorum kasam zoko king sıvı soğutma Cooler Master 360l PUBG de lobi yüklenirken ısı 89'a çıkıyor oyunda 70 75 derece arası takılıyor.
Bu dediğim ayarları bir yapın. Sıcaklık durumuna göre ppt ayarını 110 da yapabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…