7800X3D - RTX 4070 - X670E Carbon sistem ne kadar eder?

24K'ya sıfır 4070 Super satılan yerde kim niye daha güçsüz ve ikinci el karta 28-29K değer biçsin?

İsterse Gaming X Quattro olsun 4070, 4070'tir. O parçalara 45K yine iyi yazmışlar, satmak istediğinde 40K teklif eden bile zor çıkar.
Tek tek satsa daha fazla etmez mi hocam? Toplu çünkü bunu kimsenin ederinden alacağını sanmıyorum.

Sağ olun hocam ya, ellerimle tek tek aldım parça parça.
Toplu olarak satmak hem zor olur hemde ucuza gider o yüzden 45k demişler bana kalırsa.

Tek tek satsa daha fazla etmez mi hocam? Toplu çünkü bunu kimsenin ederinden alacağını sanmıyorum.

Toplu olarak satmak hem zor olur hemde ucuza gider o yüzden 45k demişler
Şehir dışına gitme durumum var ve nakit ihtiyacım olabilir o yüzden satmayı düşünebilirim fakat bu paralara asla bırakmam.

24K'ya sıfır 4070 Super satılan yerde kim niye daha güçsüz ve ikinci el karta 28-29K değer biçsin?

İsterse Gaming X Quattro olsun 4070, 4070'tir. O parçalara 45K yine iyi yazmışlar, satmak istediğinde 40K teklif eden bile zor çıkar.
Dediğiniz gibi güvenilir bir siteden 4070 super'i 5-6 taksitli almak varken kim neden 50k nakit çıkarsın versin bu sisteme. Günümüzde nakit paranın değeri ortada, kimse öyle tak diye çıkarıp 50k ve üzerini veremez.

Tek tek ederi 45K olur işte, toplu halde %10 değer kaybına kafadan uğruyor ve cebinde bu bütçesi olanlar da ikinci elde alırken 2-3 kere düşünüyorlar.

Şehir dışına gitme durumum var ve nakit ihtiyacım olabilir o yüzden satmayı düşünebilirim fakat bu paralara asla bırakmam.

O vakit hiç satmayacaksın. 1 sene önce çıkmış bir ekran kartında Gaming X ya da ROG Strix gibi kullanıcının zevkine kalmış modelleri seçiyorsan uzun süre kullanacaksın ki ödediğin ek paranın karşılığı çıksın. Burada full Aorus sistem dizip aldığı paranın yarısına zor satan kişiler gördüm.

İkinci el alıcılarının markalar umrunda değil, kaç FPS aldıklarına ve fiyata bakıyorlar.

Toplu olarak satmak hem zor olur hemde ucuza gider o yüzden 45k demişler bana kalırsa.
Anlaşılan satmayacağız bu fiyatlara asla satmam büyük emekle aldım hocam bu sistemi parça parça.

Anlaşılan satmayacağız bu fiyatlara asla satmam büyük emekle aldım hocam bu sistemi parça parça.
Hocam siz uzun ömürlü kaliteli olsun diye kendiniz için almışsınız. 2. elde dedikleri gibi 0 ve daha iyisi varken maalesef isterse XYZT670E-Carbon olsun kimse o kadar parayı vermek istemeyecektir.

Emekle alabilirsiniz herkes emekle alıyor ama arkadaşlar gerekli cevabı vermişler şahsen sistemim olmasa bu sisteme Max 45k veririm.
Ben emekle almıyor demedim ki sadece bu sistemin 45K'dan gitmesinin saçma olduğunu düşünüyorum. Ana parçaları geçtim kasa, RAM, PSU, SSD, cpu soğutucu hepsinin fiyatlarına bakın 45K ne kadar acımasızca görünüyor anlayabilirsiniz. Sahibinden'de ne sistemler ne fiyatlara satılıyor.

Satmak son çareniz olsun. İkinci el ölücü kaynıyor.
Haklısınız, satmayacağım hocam kullanmaya devam sistemimi seviyorum sadece merak etmiştim.

Ben emekle almıyor demedim ki sadece bu sistemin 45K'dan gitmesinin saçma olduğunu düşünüyorum. Ana parçaları geçtim kasa, RAM, PSU, SSD, cpu soğutucu hepsinin fiyatlarına bakın 45K ne kadar acımasızca görünüyor anlayabilirsiniz. Sahibinden'de ne sistemler ne fiyatlara satılıyor.

Haklısınız, satmayacağım hocam kullanmaya devam sistemimi seviyorum sadece merak etmiştim.
Bu kadar kaliteli bir sistemi acil para ihtiyacı için satmak mantıksız olur ileride ekran kartı ve işlemci yükseltip keyfinize bakın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı