7800x3D tray (kutusuz) alınır mı?

• Konuyu başlatan m95
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 947
Teşekkürler, alıyorum.
Bir sorum olacak satın aldıysanız, size gelen kargodaki kutu içeriği hakkında bilgi vermeniz mümkün müdür? Bana gelen işlemci bu şekilde garanti belgesi vs çıkmadı görseldeki dışında sadece faturam gönderildi sizde de aynı şekil mi gönderilmişti?

Dosya Ekleri

• 7800x3d kutu içeriği.jpg
    7800x3d kutu içeriği.jpg
    119,5 KB · Görüntüleme: 55
Bir sorum olacak satın aldıysanız, size gelen kargodaki kutu içeriği hakkında bilgi vermeniz mümkün müdür? Bana gelen işlemci bu şekilde garanti belgesi vs çıkmadı görseldeki dışında sadece faturam gönderildi sizde de aynı şekil mi gönderilmişti?
Fatura zaten garanti belgesi. İncehesap'tan aldığın üründe garanti vs sorunu çıkmaz hocam.

images (41).jpeg

Bu şekilde madlen çikolata gibi geldiği için alıcıya gönderirken de komik paketleme yaparak göndermeleri normaldir. Prestijden ödün vermemek için bile her işlemci başına koruma kutusu da temin etmeleri gerekir ama saçma bir paketleme yaparak alıcıda tedirginliğe neden oluyorlar.

sddefault.jpg

Her işlemci için Aliexpress'ten kutu temin edebilirler mesela çok da zor bir şey değil.

İşlemcinin Tray olmasının hiçbir sıkıntısı yok. Tray demek, fansız ve kutusuz demektir. Yeter ki sıfır ve faturalı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı