79 Mbps internet hızında oyun oynamak ve video izlemekten başka ne yapılabilir?

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Geçmeyi düşündüğüm internet sağlayıcısı 79 Mbps hız sağlayabileceğini söylüyor. Benim hızlı internet kullanmamdaki tek amaç gecikme olmadan oyun oynayabilmek ve yüksek çözünürlükte donmadan video izleyebilmek. Kendime "hızlı bir internette oyun oynamak ve video izlemekten başka ne yapabilirsin?" diye sorduğumda verebilecek bir cevabım olmuyor. Sizler oyun oynamak ve video izlemek dışında neler yapıyorsunuz merak ettim açıkçası.

Geçmeyi düşündüğüm internet sağlayıcısı 79 Mbps hız sağlayabileceğini söylüyor. Benim hızlı internet kullanmamdaki tek amaç gecikme olmadan oyun oynayabilmek ve yüksek çözünürlükte donmadan video izleyebilmek. Kendime "hızlı bir internette oyun oynamak ve video izlemekten başka ne yapabilirsin?" diye sorduğumda verebilecek bir cevabım olmuyor. Sizler oyun oynamak ve video izlemek dışında neler yapıyorsunuz merak ettim açıkçası.

İnternet, dünyadaki bilgisayarlar, tablet, cep telefonu, hatta televizyonların birbirine bağlandığı elektronik haberleşme ağıdır. Haberleş!

O internetle arkadaşlarınla oynayabilecek sunucu kurabilirsin.

Oyunları oynamadan önce indirmen gerekiyor. Download hızının gecikme değerlerinize etki etmeyeceğini anlatamadık. Oyunlardaki gecikme değeri tamamen bağlandığın sunucunun stabilitesine bağlıdır. 100 Mbps hız alınca oyunda 10 ping almıyorsun. Download hızı karşıdan dosya indirirken daha hızlı indirmeni sağlar 79 Mbps ile ortalama saniyede 7.9MB/S indirebilirsin. Bilmem anlatabildim mi?

Geri
Yukarı