792 TL tutan Epic Games sepetim nasıl?

Hocam Mafia 3 hariç iki oyunun hikayesi gayet güzeldir oynanır.

@SW1RF hocam bu şekilde bir de Mafia 2 eklerseniz gayet iyi bir sepet olur bence.

Eki Görüntüle 1799179

Aslında Marvel Spider-Man yerine DLC'si olan Miles Morales'i düşünüyorum Marvel Spider-Man'ı önceden oynadığım için az çok biliyorum ne olup bittiğini yerine Miles Morales'i alsam nasıl olur? En son ilk çıktığında PC'ye optimizasyonu kötü diyorlardı düzeltildi mi?

Yav kanka epic games launcher olması zorunlu mu?
Evet ben ne yazmışım konu başlığına Epic games sepeti yazmışım değilmi? Steam olsa Steam diye yazardım zaten.

Aslında Marvel Spider-Man yerine DLC'si olan Miles Morales'i düşünüyorum Marvel Spider-Man'ı önceden oynadığım için az çok biliyorum ne olup bittiğini yerine Miles Morales'i alsam nasıl olur? En son ilk çıktığında PC'ye optimizasyonu kötü diyorlardı düzeltildi mi?

Hocam Miles Morales 5 saatlik bir oyun ve fiyatı çok saçma bir şekilde Normal Spider-Man ile aynı değecek bir oyun olduğunu düşünmüyorum hikayesi de çok sağlam değil. Marvel Spider-Man alıp 20-30 saat oynamak daha mantıklı.

Evet ben ne yazmışım konu başlığına Epic games sepeti yazmışım değilmi? Steam olsa Steam diye yazardım zaten.
Kusura bakma onu görmedim bide bence 11 TL ye Superhot al güzel oyundur arkada john wick müzikleri ile sarar.

Şu anlık düşündüğüm bunlar. Şunu eklemelisin dediğiniz şeyler varsa yazabilirsiniz.
Hepsinin toplamı 792 TL tut.

Yok hocam yok. Bu arada Marvel Spider-Man, God of War, Uncharted üçlüsü daha mantıklı olur hocam God of War unutmuştum.

Şu anlık düşündüğüm bunlar. Şunu eklemelisin dediğiniz şeyler varsa yazabilirsiniz.
Hepsinin toplamı 792 TL tutuyor.

Witcher 3 ekleyebilirsin 22TL falan sanırım dlcleriyle beraber. Batman Arkham Knight 11 TL şu an indirimde.

Geri
Yukarı