7999 TL'ye Gainward RTX 3060 ghost alınır mı?

Nays internet bankacılığı İş Bankası'nın bir uygulaması indirdikten sonra görüntülü olarak bir müşteri temsilcisine kimliğini tanıtıyorsun hesabını aktif ediyorlar kendi banka hesabından naysa para aktarıyosun YouTube'da nasıl yapılacağına dair videolar vardır e ticaretde 250 TL'ye kadar bir indirim sağlıyor Hepsiburada dahil buna Nays hesabının bilgileri ile alışveriş yaparak 250 TL daha indirebilirsin fiyatı.
Teşekkürler hocam

Linkini atar mısınız benim alacağıma göre daha mı iyi hocam ?

Linkini atar mısınız benim alacağıma göre daha mı iyi hocam?

8 GB Galax'ın 8200 TL'lik kartı 12 GB alması daha iyi olur VRAM açısından bütçesi varsa 4060 alabilir 8 GB bazında.

Dediği ürün Amazon'da galiba 8 GB o kart 12 GB'dan daha düşük bir VRAM'e sahip fazla para verip az VRAM almak gereksiz olur.

Ya şöyle bir şey var 3060 12 GB belleği oyunlarda kullanabiliyor mu?
Muhtemelen kullanamıyor.

Ya şöyle bir şey var 3060 12 GB belleği oyunlarda kullanabiliyor mu?
Muhtemelen kullanamıyor.

Kullanıp kullanmaması önemli değil oyunların çoğu 4 GB belleği kullanabiliyor mu kullanamıyor o zaman hepimiz 4 GB ekran kartı alalım 4090'lar 24 GB'lık kartlar niye çıkıyor gereksiz yere masraf.

Kullanıp kullanmaması önemli değil oyunların çoğu 4 GB belleği kullanabiliyor mu kullanamıyor o zaman hepimiz 4 GB ekran kartı alalım 4090'lar 24 GB'lık kartlar niye çıkıyor gereksiz yere masraf.

1. Gainward'ın 12 GB olduğunu görmemiştim.
2. 12 GB'le aralarında fazla fark yoksa 12 GB'yi almak tabii ki daha iyi bir tercih olur.
Ki bu 12 GB olan şu anda kategorinin en ucuzuysa onu almak daha mantıklı olacaktır (Gainward olan)
Ve 4090 zaten bizim gibi kullanıcılar için büyük masraf.

4000 serisi tabii ki daha iyi FPS olsun özellikler olsun DLSS teknolojisi ile olsun VRAM açısından 8 GB kaç yıl daha kullanılır onu bilmiyorum dediğim gibi onu bilen birisi varsa onunla ilgili yardımcı olması daha iyi olur bende 4060 almayı düşünüyordum 16 GB'lık versiyonu bunun fiyatının 2 katı 8 GB'lık kartla aynı FPS'i veriyor 8 GB VRAM yeterli olursa kaç sene yeter onu bilmiyorum araştırma yapmak gerekiyor onunla ilgili YouTube'da bilgili kanallardan ona göre tercih etmek gerekiyor ben VRAM'den dolayı 12 GB 3060 aldım yoksa tabii ki 4060.

4000 serisi tabii ki daha iyi FPS olsun özellikler olsun DLSS teknolojisi ile olsun VRAM açısından 8 GB kaç yıl daha kullanılır onu bilmiyorum dediğim gibi onu bilen birisi varsa onunla ilgili yardımcı olması daha iyi olur bende 4060 almayı düşünüyordum 16 GB'lık versiyonu bunun fiyatının 2 katı 8 GB'lık kartla aynı FPS'i veriyor 8 GB VRAM yeterli olursa kaç sene yeter onu bilmiyorum araştırma yapmak gerekiyor onunla ilgili YouTube'da bilgili kanallardan ona göre tercih etmek gerekiyor ben VRAM'den dolayı 12 GB 3060 aldım yoksa tabii ki 4060.

Oyunlar düzgün optimize edilirse 1080p de 2-3 sene daha gideceğini düşünüyorum ben.

Monitörünün özellikleri nedir kaç çözünürlük destekliyor bunlarda önemli detaylar eğer 4K bir monitörün varsa 4000 serisinden bir kart tercih et eğer 1080p çözünürlükte bir monitörün varsa 3000 serisi.

Monitörünün özellikleri nedir kaç çözünürlük destekliyor bunlarda önemli detayla 3060 eğer 4K bir monitörün varsa 4000 serisinden bir kart tercih et eğer 1080p çözünürlükte bir monitörün varsa 3000 serisi.
144Hz Msi Monitörüm var ancak şöyle eğer 8GB alıp 2-3 sene gidicekse oyunların VRAM değerlerinden ötürü 3060 12 GB almak daha mantıklı peki 8.000 TL ye alınıcak en iyi NVİDİA ekran kartı bu mudur ?

Yeni konular

Geri
Yukarı