7'den nasıl 8.1'e dönülür?

Daha fazla  
Arkadaşlar sistemimde Windows 7 vardi bir takim sebplerden 8.1 surumune yukselttim. Sonra sistemi yavaşlattığı icin 7'ye geri dondum ama USB Wi-Fi Bluetooth dahil hiçbir driver yuklu degil ben internetsiz USB kullanmadan CD olan baska bilgisayarim yok ve Bluetooth olmadan nasıl Win 8.1'e geri yukleyecegim? Sistem geri yuklemesi ile donermi veya bu sürücüleri nasıl yukleyecegim? Cikmazda kaldim yardim edin cogu driver yuklu degil 😔😢😭

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistemimde Windows 7 vardi bir takim sebplerden 8.1 surumune yukselttim. Sonra sistemi yavaşlattığı icin 7'ye geri dondum ama USB Wi-Fi Bluetooth dahil hiçbir driver yuklu degil ben internetsiz USB kullanmadan CD olan baska bilgisayarim yok ve Bluetooth olmadan nasıl Win 8.1'e geri yukleyecegim? Sistem geri yuklemesi ile donermi veya bu sürücüleri nasıl yukleyecegim? Cikmazda kaldim yardim edin cogu driver yuklu degil 😔😢😭
Windows 8.1 den Windows 7'ye geri dön seçeneğini seçtiğiniz için cihazınıza Windows 7 yüklenir ve 8.1'in dosyaları silinir. Maalesef geri dönemezsiniz ama imaj ile yükseltme yaptıysanız aynı imajı kullanabilirsiniz.

Windows 8.1'den Windows 7'ye geri dön seçeneğini seçtiğiniz için cihazınıza Windows 7 yüklenir ve 8.1'in dosyaları silinir. Maalesef geri dönemezsiniz ama imaj ile yükseltme yaptıysanız aynı imajı kullanabilirsiniz.

Imaj derken ben direk Google uzerinden indirdigim Windows 7 ISO dosyasindan kurulum yaptim 8.1 uzerinden 7'ye dusurmedim laptopun touch padi olmasa fareyi bile kullanamayacagim bir durumdayim hiçbir aygiti baglayamiyorum ne yapacagimi bilmiyorum uardim lazim.

Imaj derken ben direk Google uzerinden indirdigim Windows 7 ISO dosyasindan kurulum yaptim 8.1 uzerinden 7'ye dusurmedim laptopun touch padi olmasa fareyi bile kullanamayacagim bir durumdayim hiçbir aygiti baglayamiyorum ne yapacagimi bilmiyorum uardim lazim.
Windows 7'ye geçmek için Windows 8.1'e indirdiğiniz Windows 7 ISO dosyasını kullandınız sanırım. Touch Pad çalışıyor yanılmıyorsam, bir Telefon-PC ara kablosunu kullanarak telefona indirdiğiniz sürücüleri bilgisayardan çalıştırın

Geri
Yukarı