8.000-12.000 TL bandında oyuncu laptop önerisi

Abi peki neden Abra ve Tulpar serisinden uzak durmamız gerekiyor?

Ülkemizin ekonomisinin iyi olmamasından kaynaklı Monster'ın uygun fiyatlı bilgisayar satma derdi var. Ucuza satabilmek için bilgisayarların parçalarından tasarruf ediyorlar ve kalitesiz ürünler kullanıyorlar. Zamanla parçalarda sorun çıkıyor ve bilgisayarlar servislik olabiliyor. Almamak, almaktan daha mantıklı bir hareket. Yeni gelen Tulpar modelleri için aynı durum söz konusu değil. Bir önceki nesile göre daha kaliteliler.

Bu bütçe ile RTX dizüstü bilgisayarları tercih edebilirsin. RTX Max Q ve RTX Max P olmak üzere ekran kartlarında iki adet model bulunmakta. Alırken Max Performance olmasına dikkat edersen alacağın ürünün performansından çok memnun olursun.
Monster Abra serisinden ve Tulpar'ın başlangıç modellerinden uzak durmanı şiddetle tavsiye ederim. ASUS TUF'un belli modellerinde ısınma sorunu mevcut. ASUS alacağın zamanda konuya ekstra atarsan sorunlu ürün olup olmadığını söyleyebiliriz. Casper ve diğer markalar için yorum yapmaya gerek yok direk uzak durun.
çok bilgilendirici oldu teşekkür ederim, bir arkadaşın tavsiyesi üzerine abra ve tuf u inceledim. dediğiniz gibi ısınma sorunları vb. birçok sorun oluyormuş. çok anlamıyorum bende ama uzaklaştım biraz bu sebeplerden dolayı.
Kendi kullandığım PC. Çok az bütçeyi geçiyor ama 3060'ın performansı çok iyi.
inceleyeceğim teşekkür ederim.

250-300 lira fazla ama RTX 3060 olduğu için belki tercih edersiniz diye düşünerek paylaşıyorum.

Toplam 6-7 arkadaşım Monster kullanıyor, bunların 3-4 tanesi yeni model (maksimum bir-bir buçuk yıl) ve şimdiye kadar hiçbir şikayetlerini duymadım. Global markalar kadar reklam masrafları olmadığı için ve Clevo isimli firmaya fason üretim yaptırdıkları için fiyatların uygun olması gayet mantıklı. Bence gayet makul bir durum.

Son düzenleme:
250-300 lira fazla ama RTX 3060 olduğu için belki tercih edersiniz diye düşünerek paylaşıyorum.

Toplam 6-7 arkadaşım Monster kullanıyor, bunların 3-4 tanesi yeni model (maksimum bir-bir buçuk yıl) ve şimdiye kadar hiçbir şikayetlerini duymadım. Global markalar kadar reklam masrafları olmadığı için Clevo isimli firmaya fason üretim yaptırıyorlar. Bence gayet makul bir durum.
hemen bakıyorum hocam tesekkürler ilginize.

Öncelikle merhabalar, oyun oynamak amacıyla kullanacağım bir laptop arıyorum. Bilgisayardan hiç anlamam, PlayStation'dan geçiş yapıyorum. Birçok siteye, foruma, ürün değerlendirmelerine ve performans videolarına göz attım, fakat elle tutulur bir sonuca varamadım. İlgili ve bilgili kişilerin önerilerine açığım, yukarıda vermiş olduğum fiyat bandında laptop tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkürler...
-
-

Toplam 6-7 arkadaşım Monster kullanıyor, bunların 3-4 tanesi yeni model (maksimum bir-bir buçuk yıl) ve şimdiye kadar hiçbir şikayetlerini duymadım. Global markalar kadar reklam masrafları olmadığı için ve Clevo isimli firmaya fason üretim yaptırdıkları için fiyatların uygun olması gayet mantıklı. Bence gayet makul bir durum.

Alınmaz, kasası kötü.

Alınmaz, kasası kötü.
Hocam kasasıyla ne yapıyorsunuz Allah aşkına, masaya koyup oyun oynuyoruz. Ceviz, fındık falan mı kırılıyor sanki laptoplarla. Mobil cihazların hepsi dikkatli kullanılması gereken ürünler zaten.

3 kelimeyle pat diye bitirdiniz tavsiyeyi. 12 bin liraya RTX 3060 olan ve kasası sağlam bir model söyleyin de alsın o zaman arkadaş.

Geri
Yukarı