8.000 TL ekran kartsız sistem önerisi

Alican Over

Hectopat
Benim 8K bir bütçem var. Ama ekran kartım 1050 Ti Gigabyte bana şu anlık yetiyor bana ekran kartı olmayan bir sistem söyler misiniz? Yayın yapmayı planlıyor ve Valorant oynuyorum. Bana yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

8000 TL

Son düzenleme:
Benim 8K bir bütçem var. Ama ekran kartım 1050 Ti Gigabyte bana şu anlık yetiyor bana ekran kartı olmayan bir sistem söyler misiniz? Yayın yapmayı planlıyor ve Valorant oynuyorum. Bana yardım eder misiniz?

Hocam bence ekran kartınızı 2. elden satıp RTX 2060 hazır sistemlere bakabilirsiniz.

8000 TL.

600W yeter mi ki?

8000 TL.

Bu işlemci daha iyi degil mi?

Aslında bu biraz dengesizliğe yol açıyor tabii ileri düşünmek performans kaybıda doğurabilir.
Tabi işlemci gücü aşikar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5600X 3600X yerine tercih edilmeli.

İleride 2060 gibi bir kartı yüklemekte zor olur diyor isen komple satmanı öneririm çünkü kart parasına sistem toplarsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı