8.000 TL telefon önerisi

Vivo amiral gemisi model olarak iyi de diğer segment cihazlarını başarısız buluyorum.

Ve işlemcisi iyi mi?
G85 sevmediğim bir model ama yapacak bir şey yok. Bu segmentteki pek çok cihaz bu işlemciyi kullanıyor.

Sizce ileride herhangi bir sorun olur mu ve kamera, İnstagram, arada sırada oyun, sosyal medya olarak tatmin eder mi?
Sorun verip veremeyeceğini bilemem ama Iphone 8 kadar stabil olmayacağı kesin. Kameradan beklentin olmamalı. Gündelik işler için iş görür, oyun performansı da idare eder, onda da fazla beklentiyi yüksek tutmamalısın.

Sizi de rahatsız ettim kusura bakmayın
Sorun yok, rica ederim.

Bir de 64 GB yeterli olur mu?
Kişiden kişiye göre değişir ama bana yetmez şahsen. İdareli kullanırsan yeterli olur.

Vivo amiral gemisi model olarak iyi de diğer segment cihazlarını başarısız buluyorum.

G85 sevmediğim bir model ama yapacak bir şey yok. Bu segmentteki pek çok cihaz bu işlemciyi kullanıyor.

Sorun verip veremeyeceğini bilemem ama Iphone 8 kadar stabil olmayacağı kesin. Kameradan beklentin olmamalı. Gündelik işler için iş görür, oyun performansı da idare eder, onda da fazla beklentiyi yüksek tutmamalısın.

Sorun yok, rica ederim.

Kişiden kişiye göre değişir ama bana yetmez şahsen. İdareli kullanırsan yeterli olur.
Hocam İphone 7 Plus veya 7 alsam? Biliyorum o kadar yazdınız fakat İphone'de denemek istiyorum ve 7 Plus'un kamerasını beğendim bayağı. Sizce mantıklı olurmu 7 Plus 6900 7 ise 4.428 TL.

Merhaba arkadaşlar, Vodafone faturaya ek kampanyasıyla telefon almayı düşünüyorum aklımda iPhone 8 var (yenilenmiş ve 8000 TL) fakat diğer ucuz Samsung telefonlar ile karşılaştırdığımda iPhone 8'i en ucuz Samsung bile daha iyi özellik olarak. Örneğin: Apple iPhone 8 (64 GB) - Samsung Galaxy A50 Karşılaştırması - Epey, Apple iPhone 8 (64 GB) - Samsung Galaxy A04 (64 GB) Karşılaştırması - Epey mesela bu karşılaştırmalarda A04'ün kamerası bile 50MP iken iPhone 8 12MP fakat iPhone kamerası daha iyi gibi. Sizce ne alayım? Kafam çok karıştı. iPhone 8 sadece video kayıt etmesi ve işlemcisiyle iyi gözüküyor. Aklıma takılan diğer soru ise bataryası, bataryasının 1821 mAh olduğu yazıyor bana çok düşük gibi geldi. Sizce nasıl?

iPhone 8'e 8K TL verilmez. 8K e illaki iPhone alacağım diyorsan ikinci el SE 2020 almanı tavsiye ederim.

İş telefonu olarak aktif şekilde iPhone 8 kullanıyorum hocam. Arkadaşlar batarya konusunda çok haklı, kesinlikle pişman edecektir batarya konusunda. Sana tavsiyem, en azından plus modelini alman. Büyük gelir diyorsan da ikinci el SE2020 modeline bakabilirsin arkadaşın önerdiği gibi

7 ve 7 Plus'ın bataryası 8'den daha iyi değil. 7 daha kötü batarya olarak, 7 Plus ve 8 ise benzer batarya performansı sunuyor.
Hocam ben karar verdim 7 alacağım 2 yıl onla devam eder sonra güzel bir tane alırım. Batarya kaç saat gider ort. İnstagram, Youtube vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı