8.000 TL'ye 3D yazıcı önerisi

Monsterenergy

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Freerider
Merhaba arkadaşlar, ben 3D yazıcı almak istiyorum. Daha önce hiç kullanmadım ve bilgim yok sizden yardım istiyorum.
Bütçem 7-8 bin TL bandında ve 2. el makine almak istemiyorum. Biraz araştırma yaptım ve elegoo neptune 4 almayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz?
Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ender 3 V3 SE. Az önce 7176 TL'ye siparişini verdim. :)
Hocam elegoo neptune 4 nasıl ben onu almayı düşünüyorum. Çünkü baktığımız zaman bu fiyat bandında ki diğer yazıcılardan çok daha iyi özellikleri var. Örneğin baskı hızı maximum da 500mm/s. Şuan da 10k dan 8.5k ya düşmüş durumda

Hocam elegoo neptune 4 ü önerir misiniz onu almak istiyorum. Siz sanırım kullanıcısısınız. Şuan indirm de, indirim bitmeden almak istiyorum

Son düzenleme:
F/P bir ürün yok, kalite fiyata yansıyor çoğunlukla. Bendekilerin tamamına yakını Porima, Microzey'in sadece ten rengi PLAsını rengini sevdiğim için kullanıyorum. Başka konularda farklı markalar da öneriliyor, onlara da bak istersen.

F/P bir ürün yok, kalite fiyata yansıyor çoğunlukla. Bendekilerin tamamına yakını Porima, Microzey'in sadece ten rengi PLAsını rengini sevdiğim için kullanıyorum. Başka konularda farklı markalar da öneriliyor, onlara da bak istersen.
Tamamdır teşekkür ederim hocam

hocam bir şey sormak istiyorum 3d tekno market güvenilir mi oradan almayı düşünüyorum da

Son düzenleme:
Ender 3 V3 SE. Az önce 7176 TL'ye siparişini verdim. :)
Cuma günü ben de sipariş verdim. Muhtemelen pazartesi veya salı günü gelmiş olur. Hayatımda ilk defa bir 3D yazıcı aldım. Küçükken içimde hep bir heves vardı, alamamıştım ama artık sahip olmak güzel bir duygu. Sadece endişelendiğim bir konu var: elektrik tüketimi. Muhtemelen yeni aldığım için çok fazla şey basmak isteyeceğim. Elektrik faturasını ne kadar etkiler?

Yeni konular

Geri
Yukarı