8.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
8000
Hocam güvenlik gerektiren bir iş ile uğraşmıyorsan İphone alman mantıksız olur, günlük hayat için bütçene uygun android telefonlar alabilirsin.
Hocam güvenlik falan degilde android telefonlarin 7-8 ayda tamamen kafayı yemesi can sıkıyor samsunglar belki olabilir ama bilmiyorum iphone almak istiyorum zaten sosyal medya video disinda isim yok gundelik isler hocam

Alınmamalı bence hocam. Ekran ve batarya kısmı sıkıntılı.
Şu çin malı telefonlar dışında hangi android telefonlar alınabilir hocam

Hocam güvenlik falan degilde android telefonlarin 7-8 ayda tamamen kafayı yemesi can sıkıyor samsunglar belki olabilir ama bilmiyorum iphone almak istiyorum zaten sosyal medya video disinda isim yok gundelik isler hocam

Siz hiç üst segment Android kullanmamışsınız hocam. 7-8 ayda kafayı yiyenler genelde en giriş seviyesi cihazlar. Note 10 ve S10 serisi her konuda ( sosyal medya fotoğraf video dahil) daha iyi.

İkinci el Samsung'un Note ve S10 serilerine bakın derim hocam.

Siz hiç üst segment Android kullanmamışsınız hocam. 7-8 ayda kafayı yiyenler genelde en giriş seviyesi cihazlar. Note 10 ve S10 serisi her konuda ( sosyal medya fotoğraf video dahil) daha iyi.
Hocam benim elimde yoktu zaten ama cevremde deli gibi para verip 1 yılda giden telefon çok oldu korku var haliyle

8000 TL'ye güzel samsung telefon varsa samsung alabilirsin

İkinci el Samsung'un Note ve S10 serilerine bakın derim hocam.

Adam ısrarla Android cihaz istemediğini söylüyor ve sizde çıktığı dönemde servisinin bile bu telefon oyun oynamak için değil dediği, PUBG oynatmaktan aciz bir amiral gemisi olması ile nam yaymış, Samsung'un bile adını hatırlamamak istediği S10'u tavsiye ediyorsunuz.

Adam ısrarla Android cihaz istemediğini söylüyor ve sizde çıktığı dönemde servisinin bile bu telefon oyun oynamak için değil dediği, PUBG oynatmaktan aciz bir amiral gemisi olması ile nam yaymış, Samsung'un bile adını hatırlamamak istediği S10'u tavsiye ediyorsunuz.
Hocam samsung baktımda o fiyata daha iyi iphone alınır gercekten A33 telefon var 5G ama bilmiyorum iyi kotu diyen var İphone xlere bakicam buyuk ihtimalle

Rahat gotururmu 2 yil sizce?

Geri
Yukarı