8.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
8000
Hocam Samsung baktımda o fiyata daha iyi iPhone alınır gercekten A33 telefon var 5G ama bilmiyorum iyi kotu diyen var iPhone xlere bakacağım buyuk ihtimalle.

Ben şahsen kronik problemleri olan iPhone X'i de almanızı önermem, ancak illa iPhone alacağım diyorsanız pek de alternatif yok gibi. Exynos işlemcili Samsung modelleri kullanıcılarını üzebiliyor, ben tavsiye etmem. Snapdragon işlemcili S20FE gibi ikinci el bir birkaç yıllık ancak üst segment bir Android bakılabilir.

Şuanda kullanıp sorun yaşadığınız, beğenmediniz Android telefon hangisi hocam?
Benim telefon opponun a serisinden bir seydi babam gecen aylarda 8-9k ya almisti xiaomi geri verdik direkt telefonda arayınca ses gitmiyor gibi sebepler birde alım satım konusu var hocam

iPhone XS tavsiye ederim. XS 5,6 yıl götürür. Xiaomi almayın yazılımı, kamerası berbat.
Hocam geçen babam aldi pisman oldu o da zaten xs cok pahalı olmaz ise kesinlikle olabilir şuan SE ve x arasinda kaldim se alirsam aksesuar çekebilirim

Ben şahsen kronik problemleri olan iPhone X'i de almanızı önermem, ancak illa iPhone alacağım diyorsanız pek de alternatif yok gibi. Exynos işlemcili Samsung modelleri kullanıcılarını üzebiliyor, ben tavsiye etmem. Snapdragon işlemcili S20FE gibi ikinci el bir birkaç yıllık ancak üst segment bir Android bakılabilir.
Hocam büyük ihtimalle iphone alacagım ya android ikinci el girmek istemiyorum xs icin zorlayacagım bakalım x in sorunları neler bir bakayım

Benim telefon opponun a serisinden bir seydi babam gecen aylarda 8-9k ya almisti xiaomi geri verdik direkt telefonda arayınca ses gitmiyor gibi sebepler birde alım satım konusu var hocam

Hocam geçen babam aldi pisman oldu o da zaten xs cok pahalı olmaz ise kesinlikle olabilir şuan SE ve x arasinda kaldim se alirsam aksesuar çekebilirim
İphone X almanızı tavsiye etmem. Cihazın kronik sorunları var.
Face ID'in arızalanması, hoparlör cızırtısı, donma, kendini yeniden başlatma gibi sinir bozucu sorunları var. Pil olayı da günlük kullanım için iyi değil. X yerine XS ya da bütçeyi arttırıp 11 almanı tavsiye ederim.

XS alayım o zaman hocam daha mantıklı olur nerelerden bulabilirim sizce internetten almak mantıklı mı?

Sahibinden.com'a bakabilirsiniz. Dolandırılmamak için telefonu gidip elden alın. 0 gibi temiz XS bulursanız sorun yaşamazsınız. iPhone telefon alırken bunlara dikkat edin.

•Cihaz'ın IMEI kontrolü *#06# Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - IMEI Sorgulama
•Kutu-fatura-cihaz IMEI uyumuna bak.
•Garanti sorgula.
•Herhangi bir iCloud hesabına bağlı olup olmadığını kontrol et.
•Wi-fi-Bluetooth kontrolü yap.
•Ekran orijinalliğine bak.(renk'lerin canlılığı parlaklığı vs.)
•Dokunmatik testi.
•True tone kontrol.
•Ahize-hoparlör kontrol.
•Face ID kontrol.
•Pil sağlığı kontrol.
•Kasa kontrolü (eğiklik vs.)
•Kamera testi (ön-arka)
•Cihazda sıvı teması almış mı buradan öğrenebilirsin.
Eki Görüntüle 1527087
•Eğer cihaz çok aşırı ısınıyor ve çok aşırı pil tüketiyorsa %98 sıvı temaslıdır.

Geri
Yukarı