8.000TL monitör önerisi

Bütçe
8000

80city

Decapat
Arkadaşlar merhaba, 8.000 TL'ye kadar monitör önerilerinizi almak istiyorum.

Kullanım amacım oyun değil neredeyse hiç oyun oynamayacağım. Ancak çizim vs yapacağım için kalitesiz bir model olmasını da istemiyorum.

Casper Excalibur laptopum var HDMI girişinden tek monitör bağlayacağım. FHD destekliyor.

27", sağa sola dönebilen yükselip alçalabilen yapıda, tercihen Curved olmayan, panel tasarımı renkleri parlaklığı vs sebepten göz yormayan bir monitör istiyorum.

Forumu gezdim. 27" önerilen modeller:

Bu modellerden AOC olanı içime sindi ama bütçe dahilinde daha tercih edilebilir modeller varsa fikrinizi almak istedim.

Ayrıca LG'nin 27GL63T-B modelini kullanma fırsatım oldu. Fena değil gibi ama diğer önerilen monitörlere göre fiyatı yüksek, özelliklerine dair detaylı kıyaslama yapacak bilgim yok ne yazık ki.

Monitör konusunda çok bilgim olmadığı ve öneriler arasında kıyas yapamayacağım için önerilerinizi yaparken öneri sebebinizi yazabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, 8.000 TL'ye kadar monitör önerilerinizi almak istiyorum.

Kullanım amacım oyun değil neredeyse hiç oyun oynamayacağım. Ancak çizim vs yapacağım için kalitesiz bir model olmasını da istemiyorum.

Casper Excalibur laptopum var HDMI girişinden tek monitör bağlayacağım. FHD destekliyor.

27", sağa sola dönebilen yükselip alçalabilen yapıda, tercihen Curved olmayan, panel tasarımı renkleri parlaklığı vs sebepten göz yormayan bir monitör istiyorum.

Forumu gezdim. 27" önerilen modeller:

Bu modellerden AOC olanı içime sindi ama bütçe dahilinde daha tercih edilebilir modeller varsa fikrinizi almak istedim.

Ayrıca LG'nin 27GL63T-B modelini kullanma fırsatım oldu. Fena değil gibi ama diğer önerilen monitörlere göre fiyatı yüksek, özelliklerine dair detaylı kıyaslama yapacak bilgim yok ne yazık ki.

Monitör konusunda çok bilgim olmadığı ve öneriler arasında kıyas yapamayacağım için önerilerinizi yaparken öneri sebebinizi yazabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Bu ikilden AOC olanı al hocam. Kendim Dell olanı kullanıyorum 5500 lira fiyatını hak etmiyor.

Oyun falan oynanmayacaksa 75 Hz iş için olan modellere yönelin.

Hocam çizim yapacaksanız 165 Hz sizin için fazla olur daha uygun fiyata 75 Hz monitörler alabilirsin hafif oyun oynayacaksan 144 olabilir.

Laptop FHD olduğu için 4K fazla gelmez mi? Bir de çizim sketch tarzı değil de CAD programları.

1686438248145.png

HDMI'ya bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı