8-10 bin TL arası telefon önerisi

Cnegzo

Kilopat
İyi Sosyaller dilerim. Kullanım amacım video izlemek ve oyun. Oyunlarda çok ağır değil. Bu 3 model arasında gidip geliyorum şu an iPhone 6S kullanıyorum ve işimi görüyor bile diyebilirim ama artık eskidi. Senin işini daha düşük bütçeli telefonlarda görür derseniz önerilerinize açığım. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

İyi sosyaller dilerim. Kullanım amacım video izlemek ve oyun. Oyunlarda çok ağır değil. Bu 3 model arasında gidip geliyorum şu an iPhone 6S kullanıyorum ve işimi görüyor bile diyebilirim ama artık eskidi. Senin işini daha düşük bütçeli telefonlarda görür derseniz önerilerinize açığım. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Redmi Note 10 Pro, Realme 8.

Kesinlikle iPhone XS'ya da XR öneriyorum. iPhone fanboyu olduğum için üzgünüm ancak; Babam bundan birkaç ay önce işi dolayısıyla A33 ya da A32 aldı. O esnada sıfır kutusuyla gelmesine rağmen benim ikinci el iPhone X'im kat kat daha performanslı kullanışlı, şık ve kamera performansı açısından çok öndeydi. XR da kullandım X de X'in kasasını daha çok beğendiğim için XR'dan X'e geçtim. İşlemci olarak hiçbir farkı yok XS ve XR'ın ancak XS'in ekranı ve kamerası daha önde. İkisini de incelemeni tavsiye ediyorum. Üstelik ikinci el olarak satmak istediğinde değer kaybetmeyecek rahatlıkla model yükseltebileceksin.

Kesinlikle iPhone XS'ya da XR öneriyorum. iPhone fanboyu olduğum için üzgünüm ancak; Babam bundan birkaç ay önce işi dolayısıyla A33 ya da A32 aldı. O esnada sıfır kutusuyla gelmesine rağmen benim ikinci el iPhone X'im kat kat daha performanslı kullanışlı, şık ve kamera performansı açısından çok öndeydi. XR da kullandım X de X'in kasasını daha çok beğendiğim için XR'dan X'e geçtim. İşlemci olarak hiçbir farkı yok XS ve XR'ın ancak XS'in ekranı ve kamerası daha önde. İkisini de incelemeni tavsiye ediyorum. Üstelik ikinci el olarak satmak istediğinde değer kaybetmeyecek rahatlıkla model yükseltebileceksin.
XS var aslında faceid vs sorunsuz çalışıyor denmişti. 5 bin lira dedi.

@Cnegzo 5 bin liraya iPhone XS bulduysan havada kap ama onda kesin sorun vardır. Sahte ekrana vs. de dikkat et. Sahte ekran sorun çıkarır. Piyasası 10K XS'lerin.

Geri
Yukarı