8-10 bin TL arası telefon önerisi

Bütçe
8000-10000

HABAR

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi 8-10 bin arası bütçede telefon arıyoruz. Günlük kullanım için alacağız. En azından üç yıl civarında idare etmesi önemli. Önerilerinizi bekliyorum. Bu arada, belirtmem gereken başka bir şey varsa da yazabilirseniz sevinirim.

En mantıklı seçenek Galaxy A53 5G gibi duruyor, bütçeyi arttırma şansınız varsa Galaxy A52s 5G ya da S20 FE bakabilirsiniz.

Ben de tavsiye bekliyorum. En az 4 yıl falan götürmesini istiyorum. Oyun falan oynamıyorum, fotoğraf çekmekle de pek alakam yok ama çamur gibi olmasın kamerası. En önemli faktör şarjının uzun gitmesi ve internette&uygulamalarda kasmaması.
12 bin liraya kadar çıkabilirim. Aklımda 20FE var ama güncelleme almayacak olması ve benim için overkill olabileceği hakkında endişelerim var.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

En mantıklı seçenek Galaxy A53 5G gibi duruyor, bütçeyi arttırma şansınız varsa Galaxy A52s 5G ya da S20 FE bakabilirsiniz.
Türkiye garantili ve distribütör garantili modeller var. Türkiye garantili aldıracağım arkadaşıma. S20FE benim de aklıma geldi ama eski bir model olması düşündürüyor biraz ve bütçeyi de aşıyor tabii haliyle.

A33.
A53 başka cihaz yok zaten bu bütçeye.
S20 FE önerirdim ama çok artmış ben 8000 TL'ye almıştım 6 ay önce.
Alacağın en iyi model A53'tür.

Zaten M52, A52s desem fiyatı S20FE'ye çok yakın o fiyata tabii ki s serisi mantıklı.
Ama A53 üzmez güzel cihazdır.

A33.
A53 başka cihaz yok zaten bu bütçeye.
S20 FE önerirdim ama çok artmış ben 8000 TL'ye almıştım 6 ay önce.
Alacağın en iyi model A53'tür.

Zaten M52, A52s desem fiyatı S20FE'ye çok yakın o fiyata tabii ki s serisi mantıklı.
Ama A53 üzmez güzel cihazdır.
11.500'e alınır mı s20FE. 3-4 yıl götürmesi lazım en az.

Yeni konular

Geri
Yukarı