8-10 bin TL laptop önerisi

Hocam son olarak bu iki bilgisayar arasında kaldım sizce hangisini almak daha mantıklı.

Oyun oynayamayacaksan ekran kartına gerek yok modern 15 alabilirsin 1000TL cebinde kalsın SSD RAM falan yükseltirsin.

Bende tam olarak bundan dolayı karar veremiyorum

Oyun yok hocam

Dediğim gibi oyun oynamayacağın için modern 15 yeterli ama ileride belki daha iyi ekran kartına ihtiyaç duyarsın ondan Acer de alınabilir.

Oyun oynayamayacaksan ekran kartına gerek yok modern 15 alabilirsin 1000TL cebinde kalsın SSD RAM falan yükseltirsin.
Dediğinizi yapacağım gibi hocam arada ki farke gerekirse ssd ve ram yükseltmesi yapmak mantıklı geliyor.
Dediğinizi yapacağım gibi hocam arada ki farke gerekirse ssd ve ram yükseltmesi yapmak mantıklı geliyor.
Merhaba hocam msi aldım geldi kurulum yapacağım win 10 mu yoksa 11 mi kursam 11 de sorun varmı acaba
Merhaba hocam msi aldım geldi kurulum yapacağım win 10 mu yoksa 11 mi kursam 11 de sorun varmı acaba

Son düzenleme:
Dediğinizi yapacağım gibi hocam arada ki farke gerekirse SSD ve RAM yükseltmesi yapmak mantıklı geliyor.

Merhaba hocam MSI aldım geldi kurulum yapacağım Windows 10 mu yoksa 11 mi kursam 11 de sorun var mı acaba?
Merhaba hocam MSI aldım geldi kurulum yapacağım Windows 10 mu yoksa 11 mi kursam 11 de sorun var mı acaba?

11'i destekliyor sizin için sorun değilse 11 daha iyi olur.

Geri
Yukarı