8.12 Mbps internet 500 KB indiriyor

bitSTEAM

Picopat
Daha fazla  
İnternetten program kuruyorum. 500KB indiriyor nasıl hızlanır bilmiyorum. Zaten 100GB'lik 2 gün falan sürecek belli modem yakın yani ondan kaynakladığını düşünmüyorum. İnternet Speedtest'i yaptım. Mbps 8.12 çıktı çok yavaş yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten program kuruyorum. 500KB indiriyor nasıl hızlanır bilmiyorum. Zaten 100GB'lik 2 gün falan sürecek belli modem yakın yani ondan kaynakladığını düşünmüyorum. İnternet Speedtest'i yaptım. Mbps 8.12 çıktı çok yavaş yardımcı olursanız sevinirim.

Programı indirdiğin yerin server ve internet hızı ile alakalı o.

Hız testinde 8 çıkıoyor ise indirme hızınız normal hocam.
Çok fazla etkilemez ama yine de modeme kablolu olarak bağlanıp indirmeyi deneyin.

Kullandığınız paket ne kadarlık bir paket?

Çok fazla etkilemez ama yine de modeme kablolu olarak bağlanıp indirmeyi deneyin.

Kablolu hocam.

8 Mbps interneti 8 olarak anca Steam falan hissettirir. Ben 16 Mbps kullanıyorum indirme 1200 KB'yi çok nadir geçiyor.

Programı indirdiğin yerin server ve internet hızı ile alakalı o.

8 Mbps ile saniyede en fazla 900 KB iner. Her uygulama da tam kapasite indirmiyor. Normal diyebiliriz.

Hepinize çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı