8.300 TL'ye Bilgisayar Toplama

Sayilqan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bütçemi yazdım. Yaklaşık 1 haftadır sistem toplama videoları vs. izliyorum. Malum siteler olan GameGaraj, İncehesap, Sinerji (Önerilmediğini Görünce bakmayı kestim.) hazır sistemlerine bakıyorum. Ancak hala kendime göre bir sistem oluşturamadım. Bu fiyata bana hem oyun oynatacak, ara sıra video düzenleyebilecegim ve ileride yükseltme yapabileceğim sistem önerisi verebilir misiniz? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Not: Belirtmeyi unuttum henüz elime ulaşmadı ancak monitör olarak ASUS TUF VG24VQ 144 Hz 1 ms Curved satın aldım. Sistem ücretine dahil edilmeyecek. 8300 TL sadece kasa için ayrılmış bütçedir.

Not 2: Ekran kartı RTX serisi olursa memnun olurum.

Not 3: GameGaraj'da düzenleme yaptığım sistemlerde Intel i5 10600 ve Ryzen5 3600X sistemleri 8000 ile 8500 arasında oluyor ekran kartı olarak RTX 2060 ancak performans konusunda incelemelerini görmediğimden emin olamıyorum.

Son düzenleme:
Sinerji neden önerilmiyor? 3 yıl önce Sinerji'den bir sistem topladım ve memnun kalmıştım. O zamanlar öneriliyordu da. Ne oldu da önerilmemeye başlandı?
Genel olarak müşteri hizmetleri konusundaki yetersizlikten kaynaklanıyor sanırsam. Ayrıca aldıkları konusunda sorun yaşayan herkes işin yokuşa sürülmesinden şikayetci. Tabiki bunlarıda forumlardan okudum. Herhangi birşey almadım.

8,287TL

AMD 3600, MSI B450 PRO anakart, 32 GB 3200 MHz DDR4 RAM, 256 Bit 8 GB MSI ekran kartı, 1TB Crucial M.2 SSD. Gayet iyi iş çıkaran bir makine yeni topladım video, rendering, oyun sıkıntı yok.

Geri
Yukarı