8+4 GB RAM uyumlu olur mu?

Eklemek istediğiniz RAM'lerden bahsediyorum.

Hocam henüz belli değil, ben sadece sorunsuz bir şekilde çalışır mı diye merak ettiğim için ve uyumlu RAM'ler hakkında tavsiye almak için konuyu açtım. Bu yüzden henüz hiç araştırmadım, öneriniz varsa eğer paylaşırsanız mutlu olurum.

Çip olarak bunlar uyar. 4GB alacaksanız fiyat uygun duruyor ama 8GB için yüksek biraz.

Çip olarak bunlar uyar ama ben olsam bu kadar para vermem normal Kingston alıp geçerim.

Çok pahalıymış ya, ben daha ucuz bekliyordum. Uyumlu olduktan sonra marka fark etmiyor değil mi? Eğer öyleyse hesaplı olanı tercih ederim.

Hocam 8 GB için 100TL kadar ucuzunu bulursun ama 4 GB olanı uygun gibi. Çok pahalılandı, şimdiki 600 liralık RAM'lerin fiyatı 1.5 ay önce 360-380 liraydı.

4 GB işime yaramıyor maalesef. İki adet 4 GB var, bunlardan birini çıkarıp 8 GB takmak istiyorum. 500'e falan çözsem çok iyi olur diye düşünüyordum, fiyatlar oldukça yüksekmiş gerçekten. Tek slot 8 GB'ım olsa 600 700 verip bir 8 GB daha taktırıp 16 ya çıkartırdım ve olayı çözerdim fazla koymazdı. Ama ne yazık ki iki slot 4 GB var elimde.

4 GB işime yaramıyor maalesef. İki adet 4 GB var, bunlardan birini çıkarıp 8 GB takmak istiyorum. 500'e falan çözsem çok iyi olur diye düşünüyordum, fiyatlar oldukça yüksekmiş gerçekten. Tek slot 8 GB'ım olsa 600 700 verip bir 8 GB daha taktırıp 16 ya çıkartırdım ve olayı çözerdim fazla koymazdı. Ama ne yazık ki iki slot 4 GB var elimde.
Kingston KVR32S22S8/8 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook Ram Fiyatları ve Özellikleri
Önereceğim bu olur bu da en ucuzu olarak çıkıyor arattığımda. Elinizdeki tek 4GB RAM'i satmaya çalışabilirsiniz belki ama bu piyasada da alıcı azalmış olabilir.

Kingston KVR32S22S8/8 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook Ram Fiyatları ve Özellikleri
Önereceğim bu olur bu da en ucuzu olarak çıkıyor arattığımda. Elinizdeki tek 4 GB RAM'i satmaya çalışabilirsiniz belki ama bu piyasada da alıcı azalmış olabilir.

Elimdeki 4 GB RAM'leri çıkartabilsem benim için çok iyi olur, hem elimde kalmış olmaz hem de yeni RAM alırken harcadığım paranın bir kısmını geri almış olurum. Ama ne yazık ki kimsenin alacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı