8.500-10000 TL Sistem tavsiyesi

Maximize

Centipat
Bilgisayar toplayacagım fakat PSU'lu bir kasa istemiyorum. İşlemcide de kararsız kaldım, Ryzen 5 3600X ve 3600 arasında. Bütçem 8500 10000 TL arası.

111.jpg

Şöyle bir sistem önerdiler ama bende kararsız kaldım. İleriye dönük upgrade yapılabilir mi?

Bu sistemde 2K monitör daha iyi olacaktır. Geri tarafta çok kaliteli ürünler sunmuşlar.
Monitör önerin varmı ? Oynıycağım oyunlar cs-go,pubg,knight online uzun zaman sıkıntı çıkarmayacak. Birşey toplamak istiyorum.
Bu sistem güzel bir sistem ama işlemciyi 100TL daha verip R5 3600X yapın.
Oynıycağım oyunlar cs-go,pubg,knight online öyle çok çeşit oynayan değilim. Uzun vadede gidicek ve zamanla üstüne eklemeler yaparak gitmek istiyorum. Upgrade yapılabilir mi?

Bilgisayar toplayacagım fakat PSU'lu bir kasa istemiyorum. İşlemcide de kararsız kaldım, Ryzen 5 3600X ve 3600 arasında. Bütçem 8500 10000 TL arası.
Ben de bu civarda düşünüyorum. Aklımdaki sistemler şöyle;

a1.png
a2.png

Bunlara ek olarak;
işlemci 3600x yapmayı düşünüyorum. Stok amd fan yerine Dard x124 işlemci soğutucu almayı düşünüyorum.
Inno3d hakkında bilgim yok, alma konusunda kararsızım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı