8-9 bin TL 2. el elektrikli bisiklet önerisi

Akif Ertaş

Hectopat
Daha fazla  
Günlük yaşamda kullanabileceğim, çoğunlukla okula gidip gelebileceğim bir elektrikli bisiklet istiyorum. Okula giderken yokuş çıkmam gerekiyor. Bütçe 8-9 bin. Şimdiden teşekkürler.

Bir de sarı siteden aldıktan sonra (Param Güvende ile) ne gibi bir kontrol yapmalıyım ve alırken nelere dikkat etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük yaşamda kullanabileceğim, çoğunlukla okula gidip gelebileceğim bir elektrikli bisiklet istiyorum. Okula giderken yokuş çıkmam gerekiyor. Bütçe 8-9 bin. Şimdiden teşekkürler.

Bir de sarı siteden aldıktan sonra (Param Güvende ile) ne gibi bir kontrol yapmalıyım ve alırken nelere dikkat etmeliyim?

BİM'e 7K ya sıfır gelmişti ama biraz küçüktü bir bak derim.

Bisiklet konularına neden hiç cevap verilmiyor bir tek ben şikayet etmiyorum bu arada.

Hocam forumda sürekli takılmadığım için görmüyorum o yüzden etiketlerseniz cevap veririm.

8-9K ya çok güçlü bir cihaz alamazsınız hatta o paraya başlangıç seviyesi bir bisiklet zor denk geliyor. BİM'e gelen bisikletler ise öyle ahım şahım değil freni aktarıcısı rublesi başlangıç seviyesinin çok altında genel olarak ben bu ürünleri önermiyorum şahsen o bisikleti alacağıma o bütçelerde 2010-2015 7-8 kg bir yol bisikleti tercih ederim ve sahibindende bunun gibi bir sürü ilan var.

Param Güvende ile bisiklet alamazsınız. 8kg sınırı var.

Son düzenleme:
Peki ikinci el önerdiğiniz ucuz yokuşlarda sıkıntı çıkarmayacak bir elektrikli bisiklet var mı?

Dostum benim önereğim bisikletler hep üst seviye alt segment olarak elektrikli bisiklet önermiyorum zaten bana kalırsa alt segment ebike alacağıma ortlama yüksek bir seviye bisiklet alırım eğer uzun yol yapcaksam tur yarış bisikleti eğer sürekli zıplayıp atlayacaksam mtb alırım.

Dostum benim önereğim bisikletler hep üst seviye alt segment olarak elektrikli bisiklet önermiyorum zaten bana kalırsa alt segment ebike alacağıma ortlama yüksek bir seviye bisiklet alırım eğer uzun yol yapcaksam tur yarış bisikleti eğer sürekli zıplayıp atlayacaksam mtb alırım.

Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Dediğim stmax için başka bir konu oluşturdum.

Geri
Yukarı