8-9K monitörsüz PC toplama

Evet hocam o civarlarda. Ayrıca söyediğiniz sistem gibi bir sistemde sıkıntı yaşamış arkadaş. Ekran kartı aynı.

Genel olarak indirimde olur bu tarz ürünler.
IPS almak varken neden TN alsın? 25Hz için bana kalırsa değmez.

IPS almak varken neden TN alsın? 25Hz için bana kalırsa değmez.

Öylesine önermiştim ama neyse. Sadece monitörlerin bu fiyat aralığında olduğunu söylemiştim.

Abi monitörde alacağım çok para ediyor 144hz monitör almam lazım en az 2. el güvenmiyorum 15k fazla ediyor.
15K bütçen varsa gidip 3060 içeren sistemi al üstüne de 2K monitör al neden 1660S'li olanı alasın?
2K alırsan 10400F ile 3060 arasında olacak darboğazı da engellersin.

Öylesine önermiştim ama neyse.
Öylesine mi önermiştin? Ne yapmamı bekliyordun? Daha iyisi varken yazmasa mıydım? Senin öylesine önerdiğini gösteren bir ibare bulamıyorum. Yazmam gerekeni yazdım.

15K bütçen varsa gidip 3060 içeren sistemi al üstüne de 2K monitör al neden 1660S'li olanı alasın?
2K alırsan 10400F ile 3060 arasında olacak darboğazı da engellersin.

Öylesine mi önermiştin? Ne yapmamı bekliyordun? Daha iyisi varken yazmasa mıydım? Senin öylesine önerdiğini gösteren bir ibare bulamıyorum. Yazmam gerekeni yazdım.
Hocam konu ile alakasız olduğunuz belli. Lütfen konuyu en baştan okuyun ve arkadaşın ne demek istediğini anlayın. Orada 15.000 TL benim için fazla ediyor demek istemiş. Lütfen gidin ve en baştan okuyun.

Hocam konu ile alakasız olduğunuz belli. Lütfen konuyu en baştan okuyun ve arkadaşın ne demek istediğini anlayın. Orada 15.000 TL benim için fazla ediyor demek istemiş. Lütfen gidin ve en baştan okuyun.
Arkadaş 15K'dan fazla ediyor dediğinde bütçem 15K onu aşmamalıyım gibi bir anlam çıkarttım. Konuyla alakasız olduğumu göstermez sadece yanlış anladım.

Arkadaş 15K'dan fazla ediyor dediğinde bütçem 15K onu aşmamalıyım gibi bir anlam çıkarttım. Konuyla alakasız olduğumu göstermez sadece yanlış anladım.
Lakin benim dediğime de öylesine öneri yaptığımı gösterecek bir ibare bulamadım diyorsunuz. Önceki mesajları okusaydınız öylesine bu fiyat aralığında olur genelde demek istediğimi anlarsınız.

Lakin benim dediğime de öylesine öneri yaptığımı gösterecek bir ibare bulamadım diyorsunuz. Önceki mesajları okusaydınız öylesine bu fiyat aralığında olur genelde demek istediğimi anlarsınız.
Neyi uzatıyorsun? Sadece önerine göre daha mantıklı olan bir öneri yaptım ve gereksiz bir şekilde alındın. Konuyu okudum emin ol. Daha fazla yazmayacağım konuyu saptırıyorsun.

Ya da şu.
Hocam diğerini bulamadım ama RTX 2060 var.

i3 H410'a RTX 2060 takılmış sistem 10k asla haketmiyor fiyatı.

Yeni konular

Geri
Yukarı