8 ay önce satılan konsol bozulduğu için para iadesi isteyen müşteri

Bu konuyu gönderin kendisine. 8 ay önce malda ayıp yoksa ve bir anda olduysa yapacak bir şey yok iade olmaz. Kasten ayarlandıysa da önüne geçilemeyecek dolandırcılık oluyor maalesef 8 aydan sonra THH'ye gitsen veya en kaliteli avukat ile dava açsan bile haklı olup iade alamazsın bu durumda.

HDMI girişine takmayı beceremeyen biriydi. İlk aldıgında bile bozuk demişti, evine gidip ben kurmuştum.

8 ay önce ki mal bozulduysa suç sizde değildir bu forumda mesajları da iletin ona vay efendim o zaman bizde alalım ürünleri yıllarca kullanalım sonra bozulsun parasını geri isteyelim var mı böyle bir şey.

Çok haklısınız teşekkür ederim.

Köylü demek ki üstüne düşmeyin. Engel atıp geçmek gibi bir şey de yapmayın kendini haklı sanıp ciddi ciddi adres vs bulabilir. Düzgünce anlatın ve iade olmayacağını söyleyin. Yanına çağırırsa işim var gelemem ayakları vs çekin mesajlara cevap vermeyin.

Akıl var mantık var bu bir teknolojik alet, aldığımız sıfır ürün bile gün içerisinde bozulabiliyor ki bu 8 ay dayanmış belki kendi cahilliğinden ürün'ü bozdu bir şey yaptı bir de parasını istiyor bende ikinci el ticaretiyle uğraştım bu tarz insanlar çoktur dikkat edin.

Geri
Yukarı