8 ayda sayısal 80 bin yapılır mı?

MehmetcanFrie

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben şuan 12. sınıf öğrenciyim. Sayısal da ilk 80 bin veya 70 bine 8 ayda girilir mi? Günlük 7-8 saat çalışma ile. Temelim var ama çok iyi değil. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Net bir şey söyleyebilmemiz mümkün değil. Yaparsın ya da yapamazsın diyenlere göre de çalışmanı zaten şekillendirmemen gerekiyor. Günlük çalışmanı sürdür, sonucunu da 7-8 ay sonra görürsün. Yapamazsan da mezuna kalır, daha iyisi için uğraşırsın.

Arkadaşlar merhaba. Ben şuan 12. sınıf öğrenciyim. Sayısal da ilk 80 bin veya 70 bine 8 ayda girilir mi? Günlük 7-8 saat çalışma ile. Temelim var ama çok iyi değil. Yardım edebilir misiniz?
Netlerini söylersen bir tahminde bulunabilirim çalışmana göre. 80 bin biraz zor artık çünkü inanılmaz bir rekabet var o dilimde. Ancak iyi bir çalışmayla kendini ilk 150 bine atarsın (Temeli çok iyi olmayan birine göre.)

Elbette imkansız değil sadece zor,aslında çok zor da değil ama yığılma o dilimlerde çok fazla olduğu için ve her yıl daha fazla insan girdiği için zor.

Son olarak da kimseyi takmadan hedefini koy ve çalışmaya başla. Böyle konu açarak falan hiçbir şey olmaz senin çabalaman gerek. Böyle konu açanların %70’i çalışmaz sadece tarih gerilenir ve konu tekrar açılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı