8 aydır mastürbasyon yapmamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boşver sakın bozma böyle daha iyi dostum. Ben 132 gün boyunca nofapı yaptım. Belli bir süre sonra mastürbasyon yaparken ki ruh halini, psikolojik durumunu hatırlayamadığın için sanki mastürbasyon seni bütün dertlerin kurtaracakmış gibi hissediyorsun. Nefsin seni mümkün olduğunca buna zorluyor. Ben salaklık ettim nefsine uydum pişmanım. Nofap zamanında hem psikolojik olarak hem zihinsel olarak daha güçlü oluyorsun ben bunu nofapı bozunca çok daha iyi anladım. Çoğunluk nofap ile dalga geçiyor ama nofapın faydaları ben çok gördüm.

Ölene kadar yapmayın o zaman.
planım o şekilde
Hocam hangi şehirde yaşıyosunuz? Ona göre yaparken haber verin şehiri terk edelim. Nasıl bu kadar dayandınız?

İstanbul'da oturuyorum 1 ay önceden falan haber veririm yoksa burası kolay kolay boşalmaz xd
8 günde bir yapmak testesteronun pik yapması için iyi oluyormuş.

Bende günde 2 3 yapıyorum kurtuldum şükürler olsun

Guinness rekorlar kitabına başvuru gerçekleştirdiniz mi ama patlarsanızda o kitaba her türlü girceksiniz tebrikler.

planım o şekilde

İstanbul'da oturuyorum 1 ay önceden falan haber veririm yoksa burası kolay kolay boşalmaz xd

Bende günde 2 3 yapıyorum kurtuldum şükürler olsun
İyi olur hocam ha birde bombayı patlatırken evde yapmayın maazallah ev yıkılır.

Mastürbasyon, insanın kendini tatmin etmek için uydurduğu lüzumsuz bir aktiviteden ibarettir. Zira vücudunuz, gerektiği zaman ilgili sıvıyı boşaltma kabiliyetine sahip olmakla birlikte müdahaleye de ihtiyaç duymamaktadır.
Kısaca, mastürbasyon bir ihtiyaç değil, sadece cinsel açlığı baskılama (kimileri için sadece eğlence) aktivitesidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı