8 Bin TL MacBook önerisi

tolgacansezer

Centipat
Merhabalar.

Dolar düşüş gösterir göstermez MacBook almayı düşünüyorum fakat hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum. O yüzden sizlere danışmak istedim.

Sıfır almak istiyorum ve 7-8 bin TL arası bütçem var. Çok fazla bir işlem yapmayacağım. Reklamcı olduğum için iş bağlamında sadece Microsoft Word kullanacağım. Onun dışında bana rahatlıkla dizi/film izlettirsin, Photoshop'ta basit işlemler yaptırsın ve Football Manager oynatsın yeter. Bilenler vardır elbette ama bilmeyenler için söyleyelim, bahsettiğim oyun hiç de ağır olan bir oyun değil. Bu işlemlere Air yeterli geleceğini düşünüyorum ama sizin fikriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğrenci tanıdık var mı?

Bildiğim kadarıyla Pro modeli Air modelinden render gibi işlerde çok daha iyi ve bu işlerde Pro daha az ısınıyor. Pro modellerine bakın. (Yanlışım olabilir aklımda kalanı söyledim.)

Tekrar selamlar, bütçemi 7 bin TL'ye düşürmek zorunda kaldım ve bu bütçe dahilinde ve ilk mesajımda belirttiğim işlemleri yaptırabilecek MacBook'lara tekrar göz gezdiriyorum ve iki seçeneğim var.

13 inç MacBook Air Satın Alın (soldaki model)

Sizce, hangi modelden daha iyi performans alabilirim istediğim işlemler açısından?

Tekrar selamlar, bütçemi 7 bin TL'ye düşürmek zorunda kaldım ve bu bütçe dahilinde ve ilk mesajımda belirttiğim işlemleri yaptırabilecek MacBook'lara tekrar göz gezdiriyorum ve iki seçeneğim var.

13 inç MacBook Air Satın Alın (soldaki model)

Sizce, hangi modelden daha iyi performans alabilirim istediğim işlemler açısından?

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı