8 bin TL'ye 3D yazıcı önerisi

Ender 3 Pro'dan sonra E3 V2 çıktı. Onların dengi olarak da daha sonra Ender 3 Neo ve V2 Neolar çıktı. Neoların biraz artısı var, eski V2'ye daha fazla para vermek anlamsız olur. Bu 4'ü içinde en mantıklısı E3 Neo.

Neptune 4leri de araştırabilirsin.
Bu yazıcıyı bi kere alabilirim ve memnun olmazsam 1 tane varken 2.yi alamayacağım
Bu koşullarda işte iyisi olsun kaynağı olsun istiyorum.
Neptune 4lerin mesela kaynakları var mı nasıl kurabilirim. birşeyde takıldığımda yardımcı olucak falan. Enderlerinde hızı çok yavaşmış. 2si arasında kaldım. Sizce Hangisi bana daha uygundur

Creality, Ender 3'den başlayarak aynı üründe ufak değişiklikler yaparak toplamda 5 ürün çıkardı, eski modellerdeki sorunlar yenilerin de çoğunda old. için kaynak çok geniş. 🙂

N4 daha yeni çıktı, N3 gibi de pek değil. Yeni olan bir üründe Ender 3 serisinde old. gibi kaynağa ulaşman imkansız, Creality K1 alsan da aynı durum geçerli olur.

N4 inceleme ve kurulum videoları mevcut, kendi Youtube siteleri de var. Takıldığında kime sorarsın bilmiyorum, benimki de sadece bir haftalık. 😁 Benden başka forumda elinde olan var mı bilmiyorum.

Reddit'de kullanıcı sayfası mevcut. Elegoo'ya Reddit'den de ulaşabiliyorsun, sitelerinden de ulaşılabiliyorlar.

N4 çok daha iyi, hatta kıyaslanmayacak kadar iyi ama yeni old. için ben kimseye al demem, araştırıp karar verin derim sadece. Aşağıdaki konuda ürüne ait biraz daha detay yazdım.

Son düzenleme:
Creality, Ender 3'ten başlayarak aynı üründe ufak değişiklikler yaparak toplamda 5 ürün çıkardı, eski modellerdeki sorunlar yenilerin de çoğunda old. İçin kaynak çok geniş. 🙂

N4 daha yeni çıktı, N3 gibi de pek değil. Yeni olan bir üründe Ender 3 serisinde old. Gibi kaynağa ulaşman imkansız, aynı şekilde Creality K1 alsan da aynı durum geçerli olur.

N4 inceleme ve kurulum videoları mevcut, kendi YouTube siteleri de var. Takıldığında kime sorarsın bilmiyorum, benimki de sadece bir haftalık. 😁 Benden başka forumda elinde olan var mı bilmiyorum.

Reddit'de kullanıcı sayfası mevcut ama bilenden çok bilmeyenlerin oluşturduğu bir grup şimdilik, gerçi hep öyle olur.

N4, çok daha iyi, hatta kıyaslanmayacak kadar iyi ama yeni old. İçin herkes kendi kararını kendi vermeli. Aşağıdaki konuda ürüne ait biraz daha detay yazdım.

Kanka dedigim gibi acemiyim. N4'te bir sorun yaşadığımda çözebilir miyim? Bir de bana genel olarak yardımcı olabilir misin? Yani baskılarda hangi programlar kullanılmalı. Tam ifade edemedim ama. Ufakta olsa bazi seylerde yardımcı olabilir misin?

N4'de sorun yaşayınca ben kendim çözebilirmiyim bilmiyorum.

İlk makinende sorun yaşamaman ne alırsan al imkansız zaten.
Bana güvenerek alıyorsan almamak yerinde olur, bütçen dahilindeki güvenli limanlara yönel istersen.
şimdi neoyla n4 için uzun bir araştırmaya başlıcam bakalım eğer kendime güvenirsme n4 alıcam

Geri
Yukarı