8 GB 2400 MHz CL 16 DDR 4 RAM önerisi

wlademirpuding

Decapat
Daha fazla  
Uzun süredir araştırıyorum aynı bu değerlere sahip RAM bulamadım, kendi kullandığım markanın hiçbir yerde stoku yok, satıp iki tane yeni al gibi akıllar vermeyin, şimdiden teşekkürler.

Uzun süredir araştırıyorum aynı bu değerlere sahip RAM bulamadım, kendi kullandığım markanın hiçbir yerde stoku yok, satıp iki tane yeni al gibi akıllar vermeyin, şimdiden teşekkürler.
Cpu-z indirdikten sonra SPD sekmesine gelip slotlardan takılı olan RAM'ini seç ve ss at buraya.

Elimde ki RAM Ballistix Sport kırmızı 8 GB DDR4 CL16 2400 MHz RAM aynı bu değerlere, frekanslara sahip RAM almak istiyorum.

CPU-Z indirdikten sonra SPD sekmesine gelip slotlardan takılı olan RAM'ini seç ve SS at buraya.

Hocam yazdığım degerlerin aynısı CPU-Z de yazıyor ne gerek var SS atmama anlamadım?

Elimde ki RAM Ballistix Sport kırmızı 8 GB DDR4 CL16 2400 MHz RAM aynı bu değerlere, frekanslara sahip RAM almak istiyorum.

Hocam yazdığım degerlerin aynısı CPU-Z de yazıyor ne gerek var SS atmama anlamadım?
Konu başlığında yazmıyordu hiçbir şey. CPU-Z SS'i istememin amacı ram çipine bakmak içindi.

Dosya Ekleri

• 1658427281226.png
    1658427281226.png
    24 KB · Görüntüleme: 20
  • 1658427302470.png
    1658427302470.png
    19 KB · Görüntüleme: 20
Micron B-Die yok muydu bunlarda?
Hiçbir fikrim yok.

Micron E die varmış. Büyük bir problem var bide. Aslında RAM'in 3000 Mhz çalışabiliyor XMP ile. 2400 yazman garip olmuş. Herhangi bir Crucial ram alıp beraber kullanabilirsin frekansı farketmez. İşlemcin ne?

Sonuç olarak Rev.E, Micron E Die'dan daha iyi olduğu için hiçbir problem yaşamazsın.

Son düzenleme:
Hiçbir fikrim yok.

Micron'e die varmış. Büyük bir problem var bir de. Aslında RAM'in 3000 MHz çalışabiliyor XMP ile. 2400 yazman garip olmuş. Herhangi bir Crucial RAM alıp beraber kullanabilirsin frekansı fark etmez. İşlemcin ne?

İşlemcim Ryzen 3 2300X Quad Core Processor, anakartım 2933 MHz destekliyor en fazla, nasıl RAM'im 3000 MHz çalışabiliyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı