Xbox Game Pass alınır mı?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, Xbox Game Pass'da RDR 2 olmasını çok isterdim ama yokmuş diğer PC platformlarında da yok diye biliyorum. Onun dışında sevdiğim oyunlar var, sizce Xbox Game Pass 160 TL değer mi? Veya önerebileceğiniz başka Game Pass var mı?
Ben şahsen para biriktirip sevdiğim oyunlara sahip olmayı tercih ederim. Kalıcı oluyor.

Ben şahsen para biriktirip sevdiğim oyunlara sahip olmayı tercih ederim. Kalıcı oluyor.

Türkiye koşullarında biraz zorluyor bütçeyi yoksa dediğiniz çok mantıklı ben 3 aylık Game Pass almıştım 200 TL'ye İtemsatış'tan bir bakmanızı öneririm ama benim aldığım yerde stok bitmiş temmuza kadar vaktim var mesela.

Riot Games Minecraft vs dahil kendi hesabıma.

Türkiye koşullarında biraz zorluyor bütçeyi yoksa dediğiniz çok mantıklı ben 3 aylık Game Pass almıştım 200 TL'ye İtemsatış'tan bir bakmanızı öneririm ama benim aldığım yerde stok bitmiş temmuza kadar vaktim var mesela.

Riot Games Minecraft vs dahil kendi hesabıma.
Ben Sniper Elite 5 oynamak için 1 aylık gamepass almıştım. 1 ayda bitiririm demiştim fakat evdeki hesap çarşıya uymadı işim çıktı. Üyelik bitmesine son 3 gün kala geçebildim bilgisayar başına, bitircem diye stres ola ola oynadım, zevk almadım. Yarıya gelmeden gamepass sürem bitti, param boşa gitti. Steamda yaz indirimde %50 indirime girerse alacam inşallah, parasını biriktirdim. Dediğim gibi sahip olmak başka bir his. Stres yapmadan, zaman kısıtlaması olmadan rahat rahat oynuyorsun. Fakat 3 yıllık üyelik falan alabilirsen Gamepass daha mantıklı.

İsteğin RDR 2 ise, İtemsatış sitesinden 20 liraya hesap al, hikâyeyi oynarsın. Amaç hikâye modu zaten.

Yanlış yapmışsın. 😊

İade edip, oynamak istediğin zaman yine satın alabilirdin. Sadece kullandığın günler kesilirdi.

Kaçak yıllık Xbox Ultimate hesapları 1 dolara satan siteler bile var.

3 yıllık buyur al 1 dolar. 😊

Biraz araştırmacı olun, fazla para harcamayın.

Bu büyük ihtimalle tek hesap olarak satılıyor herkes ona giriyordur da başkaları hesaptayken biz nasıl oynayabilcez ki? Oluyor mu öyle bir de Xbox'in Cloud savei yüzünden de adamların saveinde oynarız karışır.

Merhaba arkadaşlar, Xbox Game Pass'da RDR 2 olmasını çok isterdim ama yokmuş diğer PC platformlarında da yok diye biliyorum. Onun dışında sevdiğim oyunlar var, sizce Xbox Game Pass 160 TL değer mi? Veya önerebileceğiniz başka Game Pass var mı?

Bence al, ayrica yaninda EA Play'de veriyor diye hatirliyorum. Ben 2022 yilinda Game Pass almistim bedavaya. Yaninada EA Play verilmisti Need for Speed Most Wanted 2 oynamak istedigimde. Ayrica DLC vesaire var miydi hatirlamiyorum ama size ayri bir EA Play hesabida actiriyorlar bu arada 2 tane Game Pass kacirilmaz. Ki bu donemde biliyosunuz malum fiyatlari alin gitsin derim.

Geri
Yukarı