8 GB RAM Önerisi

Kendimden örnek vereceğim. Elimde Lenovo Ideapad 310 laptopum vardı. 4 GB RAM'e sahipti. Gidip 4 GB RAM daha ekleyip 2x4GB RAM yaptım. Açılış hızımı etkiledi. Takılma sorunları biraz düzeldi. RAM'den kaynaklı oynayamadığım oyunları oynamaya başladım.
Sen oyun oynuyorsun. Ayrıca 4 GB RAM normal kullanım için yeterli. İlk SSD şart. SSD olduğu zaman asıl farkı görürsün.

Sen oyun oynuyorsun. Ayrıca 4 GB RAM normal kullanım için yeterli. İlk SSD şart. SSD olduğu zaman asıl farkı görürsün.

Pardon. Konu sahibinin normal kullanım için dediğini görmemiştim. O zaman kesinlikle ilk SSD almalı. SSD olarak bütçen fazla değil ise apacer ya da Patriot Burst modellere bakabilirsin.

Başta size ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim yardım ve tavsiyeler için. İyi akşamlar
Daha sonra da bütçen olursa bunu alırsın.

Hatta Bütçeni 400-420 felan yapabilirsen şöyle daha iyi olur.

Patriot 240 GB Burst PBU240GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kingston 4 GB 1600 MHz DDR3 CL11 SODIMM KVR16LS11/4 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

İkisini de çıkartırsın aradan. Toplam 8GB RAM yeterli olur sana.

Daha sonra da bütçen olursa bunu alırsın.

Hatta Bütçeni 400-420 felan yapabilirsen şöyle daha iyi olur.

Patriot 240 GB Burst PBU240GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kingston 4 GB 1600 MHz DDR3 CL11 SODIMM KVR16LS11/4 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

İkisini de çıkartırsın aradan. Toplam 8GB RAM yeterli olur sana.
Çok teşekkürler bakacağım bunlara.

Geri
Yukarı