8 GB RAM önerisi

Shura12

Centipat
Daha fazla  
Selam öncelikle, sistemim:
RX 570.
Ryzen 3 3100.
8 GB RAM.
+8 RAM eklemek istiyorum ama ne alacağım hakkında bir fikrim yok.
Fiyat bandını pek bilmiyorum ama 1000 1.100'e kadar çıkabilirim belki biraz daha aşabilirim bütceyi.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam öncelikle, sistemim:
RX 570.
Ryzen 3 3100.
8 GB RAM.
+8 RAM eklemek istiyorum ama ne alacağım hakkında bir fikrim yok.
Fiyat bandını pek bilmiyorum ama 1000 1.100'e kadar çıkabilirim belki biraz daha aşabilirim bütceyi.
Teşekkürler.

İkinci RAM'in sisteme uyum sağlayabilmesi için birinci RAM'in teknik özellikleri gerekmektedir. Aynı özelliklerde RAM almanız önerilir.
RAM özelliklerine ulaşmak için "bilgisayarım" simgesine sağ tıklayarak "Özellikler" seçeneğine tıklayın. Daha sonra açılan pencerede "Sistem" sekmesine gidin ve "Sistem Bilgisi"ne tıklayın. Burada RAM belleklerinin markası, modeli, hızı ve kapasitesi gibi bilgileri görebilirsiniz.

İkinci RAM'in sisteme uyum sağlayabilmesi için birinci RAM'in teknik özellikleri gerekmektedir. Aynı özelliklerde RAM almanız önerilir.
RAM özelliklerine ulaşmak için "bilgisayarım" simgesine sağ tıklayarak "özellikler" seçeneğine tıklayın. Daha sonra açılan pencerede "sistem" sekmesine gidin ve "sistem bilgisi"ne tıklayın. Burada RAM belleklerinin markası, modeli, hızı ve kapasitesi gibi bilgileri görebilirsiniz.

Aynısından alayim o zaman. Teşekkürler.

RAM özelliklerine ulaşmak için "bilgisayarım" simgesine sağ tıklayarak "özellikler" seçeneğine tıklayın. Daha sonra açılan pencerede "sistem" sekmesine gidin ve "sistem bilgisi"ne tıklayın. Burada RAM belleklerinin markası, modeli, hızı ve kapasitesi gibi bilgileri görebilirsiniz.

Hocam bilgisayarım simgesine sağ tıklayarak demişsiniz ama bilgisayarım simgesi nedir bulamadım?

Son düzenleme:
Hiç uğraşmayın bu yöntemle.
İlgili uygulamayı indirerek gerekli RAM teknik verilerine ulaşabilirsiniz.

Bulamamıştım zaten bunu yaparım sağolun.
Hiç uğraşmayın bu yöntemle.
İlgili uygulamayı indirerek gerekli RAM teknik verilerine ulaşabilirsiniz.
1702830166686.png

hangisine göre bakacağım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı