8 GB RAM'den 16 GB RAM'e geçilmeli mi?

Bütçe
500-600 Türk Lirası Arası
Aldığım bilgisayarcı boş ver sen böyle kullan diyor. Halbuki bilgisayar kaldırıyor bile. Ama 11 sıkıntılı falan diyorlar da doğru mu hakikaten?

Windows 11 sıkıntı olmaz ama oyunlara girersen RAM'in yetmez hocam bilgisayarcı bilmiyor işini boş ver ben olsam alırdım 8 GB RAM artık yetersiz kalıyor.

Windows 11 sıkıntı olmaz ama oyunlara girersen RAM'in yetmez hocam bilgisayarcı bilmiyor işini boş ver ben olsam alırdım 8 GB RAM artık yetersiz kalıyor.
Bende zaten sinir oldum adama. Format atmadan vermiş bilgisayarı birde diyor ki birşey elleme diyor. Kendi paramla aldığım bilgisayara format atamayacak mıyım yani ben ?

Bende zaten sinir oldum adama. Format atmadan vermiş bilgisayarı bir de diyor ki bir şey elleme diyor. Kendi paramla aldığım bilgisayara format atamayacak mıyım yani ben?

Hocam format flashı oluşturun Windows 10 veya 11 için isteğinize göre o bilgisayarcıya gitmeyin bir daha da parça falanda çalar o ileride garantisi bozulmuyorsa video izleyerek kendiniz RAM yükseltmesi yaparsınız zor değil.

Hocam format flashı oluşturun Windows 10 veya 11 için isteğinize göre o bilgisayarcıya gitmeyin bir daha da parça falanda çalar o ileride garantisi bozulmuyorsa video izleyerek kendiniz RAM yükseltmesi yaparsınız zor değil.
Önceden zaten format attım eski bilgisayarıma. Format USB'si de hazır hatta. Ama yeni bilgisayar diye korkuyorum aslında. İlk günden çöp olmasın diye korkuyorum. Birde zaten RAM Alırsam da taktıracağım yer belli. Yıllardır tanıdığımız başka bir bilgisayarcıya taktıracağım RAM'i.

Önceden zaten format attım eski bilgisayarıma. Format USB'si de hazır hatta. Ama yeni bilgisayar diye korkuyorum aslında. İlk günden çöp olmasın diye korkuyorum. Bir de zaten RAM alırsam da taktıracağım yer belli. Yıllardır tanıdığımız başka bir bilgisayarcıya taktıracağım RAM'i.

Hocam ben attım format korkulacak bir yanı yok diyeceğimde bende korktum attıktan sonra sürücüleri yükledim gıcır oldu korkmayın rahat olun.

İlk format attıktan sonra 15 Hz oldu ekranım bayağı korktum sonra driverlerimi yükledim düzeldi geri.

Yeni konular

Geri
Yukarı