8 GB RAM'i 24 GB yapmak

alienemre

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
8 GB RAM var, tek slotum boş. 16 takacağım oraya. Yetkili serviste. Kaç FPS artışı olur ortalama?

RAM artışı FPS artışı sağlamaz, anlık FPS droplarını engeller. FPS'in gözle görülür artması için işlemci ve ekran kartı yükseltmelisiniz. Yine de iyi yapmışsınız 8 GB RAM'i arttırıp Dual Channel yapmak her zaman iyidir.

İşlemcim i710750H altımda yazıyordu sanırım. Tam modeli Casper Excalibur G770 ve ekran kartım 1650.

İşlemcim i710750H altımda yazıyordu sanırım. Tam modeli Casper Excalibur G770 ve ekran kartım 1650.

RAM'ler Flex Channel çalışacağı için FPS artışı sağlamayacaktır. 8+8 yaparsanız 8+16'ya göre daha fazla performans artışı olacaktır.

RAM'ler Flex Channel çalışacağı için FPS artışı sağlamayacaktır. 8+8 yaparsanız 8+16'ya göre daha fazla performans artışı olacaktır.

Kanka şimdi SSD düşük 500 GB M.2 almak için yetkili servisi aradım fiyat aldım bu sırada aklıma RAM geldi 8 GB 4Ü Win kullanıyorum dedeimki yükseltem fiyat sordum oradaki adam 400 lira dedi 8 GB RAM için ama 8 yerine 16 yapın daha raha tçalışır daha iyi olur vs. Dedi bende sosyale bir sorayım dedim 16 GB RAM 800 lira.

Geri
Yukarı