Epic Games 8 Haziran gizemli oyunu ne olabilir?

Payday gibi gözüküyor ama Epic 4 çöp verip son olarak 5. içinde çöp vermez herhalde bazen yanıltabilir bu Epic'in ipucu kartları Far Cry de olabilir.

Arkadaşlar zamanı ileri alıp bakabiliyorsun 1 saat kalınca ben baktım maalesef payday 2 veriyor
Zamanında Steam indirimlerinde çok komik fiyata düşen bir oyunun gizemli oyun olarak lanse edilmesi kötü bir algı olur şahsi kanaatimce. Epic Games zaten bedava oyun verme konusunda çok başarılı, ancak Payday2 gizemli oyun kategorisine girecek tarzda bir oyun olduğunu düşünmüyorum.

Zamanında Steam indirimlerinde çok komik fiyata düşen bir oyunun gizemli oyun olarak lanse edilmesi kötü bir algı olur şahsi kanaatimce. Epic Games zaten bedava oyun verme konusunda çok başarılı, ancak Payday2 gizemli oyun kategorisine girecek tarzda bir oyun olduğunu düşünmüyorum.
Hocam dediğim gibi payday2 oldu maalesef..

Steam indirimlerinde ekmek parasına kadar inen oyunu bedava verdiler. Cidden tebrikler Epic Games. Bence artık Steam'den kullanıcı çekmek için bedava oyun vermek yerine servisi ve uygulamasını geliştirmeli.

Geri
Yukarı