8 Mbps D-Smart internette ping çıkıyor

eneskarmeb27

Femtopat
Daha fazla  
8 Mbps D-Smart internet kullanıyorum. Eskiden sadece evde başka bir cihazla indirme yapınca Valorant'ta ping sorunu yaşıyordum. Şu an ise evdeki cihazlar WhatsApp gibi uygulamalara girince bile ping sorunu yaratıyor. Ethernet kablosu bağlı. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam artık afrika bile en az 20 mbps internet kullanıyordur. (abartıyorum tabii ki) artık eskisi gibi düşük internet hızları mevcut teknolojilerin gerisinde kalıyor çünkü sunucular artık sömürüyorlar. internetinizi en az 50 mbps olacak şekilde yenilemenizi tavsiye ediyorum.

hocam artık afrika bile en az 20 mbps internet kullanıyordur. (abartıyorum tabii ki) artık eskisi gibi düşük internet hızları mevcut teknolojilerin gerisinde kalıyor çünkü sunucular artık sömürüyorlar. internetinizi en az 50 mbps olacak şekilde yenilemenizi tavsiye ediyorum.
Haklısınız hocam. Önerebileceğiniz internet firması var mıdır acaba?

Haklısınız hocam. Önerebileceğiniz internet firması var mıdır acaba?
Arkadaş çok doğru söylemiş sözleşmeni takip edip eğer cüzri bi rakamsa fesih bedeli ödemeni bile öneririrm 8 megabit bu devirde inanılmaz yavaş ( ben bir kullanıcı olarak türksel süper online 50 megabit paketini kullanıyorum 2 yıldır muhteşem memnunum )

Geri
Yukarı