8 Mbps internet ile Ultra ayarda Microsoft Flight Simulator 2020 oynanır mı?

Makaleler
20
Merhabalar. İnternet hızım 8 Mbps. Bulunduğum yerde TurkNet alt yapısı yok ve Türk Telekom da kullanmak istemiyorum zira pahalı. Bilgisayarım donanım yönünden Microsoft Flight Simulator 2020'nin sistem gereksinimlerini karşılıyor. Ancak internet hızım 8 Mbps. "Ultra" ayarda olmasa bile "High" ayarda oynatır mı acaba? Haritayı önceden indirme gibi bir muhabbet vardı, bilen var mı acaba? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. İnternet hızım 8 Mbps. Bulunduğum yerde TurkNet alt yapısı yok ve Türk Telekom da kullanmak istemiyorum zira pahalı. Bilgisayarım donanım yönünden Microsoft Flight Simulator 2020'nin sistem gereksinimlerini karşılıyor. Ancak internet hızım 8 Mbps. "Ultra" ayarda olmasa bile "High" ayarda oynatır mı acaba? Haritayı önceden indirme gibi bir muhabbet vardı, bilen var mı acaba? Teşekkür ederim.
iyi akşamlar hocam. Mazur görün beni ama 8 Mbps ile ultra ayarlar arasında bir bağlantı kuramadım ben ya. Ultra ayarlar ile internet hızının ne alakası var ki

Ne alakası var internet hızıyla offline bir oyunun?

Hocam internet hızıyla oyunun grafiklerinin, bilgisayarın performansının hiçbir alakası yok. Yani oynarsınız ama sisteminiz nedir?

iyi akşamlar hocam. Mazur görün beni ama 8 Mbps ile ultra ayarlar arasında bir bağlantı kuramadım ben ya. Ultra ayarlar ile internet hızının ne alakası var ki
Ne alakası var internet hızıyla offline bir oyunun?
Hocam internet hızıyla oyunun grafiklerinin, bilgisayarın performansının hiçbir alakası yok. Yani oynarsınız ama sisteminiz nedir?
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ancak Microsoft Flight Simulator 2020 offline olsa bile gene de internete ihtiyaç duyuyor. Çünkü devasa bir dünya haritası var ve haritayı Bing üzerinden anlık olarak indirip üç boyutlu hâle getiriyor. Çok üst düzey sistem gereksinimleri istemesine rağmen yüksek grafik ayarları için hızlı bir internet de istiyor. Sistem gereksinimlerine bakarsanız orada internet hızının belirtildiğini görebilirsiniz. Hatta ultra ayarlar için 50 Mbps internet hızı istiyor. Ancak harita önceden indirilebiliyor mu bilmiyorum şayet böyle olursa önceden uçuş yapacağım güzergâhı indirip oynayacağım. İnternet hızı yüksek olmazsa kaplama hataları görülebiliyormuş.

Örneğin;

Geri
Yukarı