Microsoft Flight Simulator 2020 klavye ile oynanır mı?

Rheymerman

Centipat
Hiçbir konsol ve kumanda olmadan klavye ile oynanır mı? Oynanırsa da ne kadar zevk verir? Xbox Game Pass üyeliğnden dolayı kütüphanemde duruyor indirdiğime değer mi?

Klavye ile bir heves ancak 1-2 saay dayanabilirsiniz. X-Plane 11 de 1600 civarı oynama sürem var joystick alın ve kalitelisini alın. Ucuza kaçmayın joystick'de elinizde patlıyor 1-2 ay sonra.

Oynanır, Tamer diye bir YouTuber var hatta Gamepad ve Klavye ile çok rahat oynuyordu.

Kendisine 4Bin Tl'lik uçuş seti dizdi o.

Hocam Dualshock 4+klavye ile oynuyorum. İnanılmaz keyif veriyor. Klavye ile çok keyif alır mısınız bilmem ama Gamepad şart.

Klavye ile bir heves ancak 1-2 saay dayanabilirsiniz. X-Plane 11'de 1600 civarı oynama sürem var joystick alın ve kalitelisini alın. Ucuza kaçmayın Joystick'de elinizde patlıyor 1-2 ay sonra.

Kendisine 4Bin TL'lik uçuş seti dizdi o.

Hocam bu ürün iyi midir? Daha fazla bütçem yok bir de daha önce hiç uçuş simülasyonu oynamadım. Joystick alıp denemeye değer mi?

Dostum, bu tarz oyunlar (DCS ve bu oyun gibi) genelde cidden uçuş bilgisine sahip insanlar için yapılıyor. Hevesliysen, öğrenmek istiyorsan, yapabilirsin. Ama cidden oldukça zor kontrolleri. Eğlence için oynayabileceğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı