8 Mbps Limitsiz mi 10 Mbps 50 GB mi?

Altyapınız Türktelekom altyapısı ise Millenicom da deneyebilirsiniz. 100 MBps paketini kullanıyorum gayet memnunum. Geçmeyi düşünürseniz arkadaşını getir kampanyasından kodumu verebilirim. Bu kod sayesinde siz de ben de 1 ay ücretsiz internet kazanıyoruz.
Akrabam Millenicom kullanıyordu hizmet sıkıntısından dolayı tercih etmiyorum.
Bu durumda elbette ki limitsiz olan ama Superbox nasıl kotalı? ben limitsiz Mbps için 140 ödüyorum
hem hotalı hem kotasız paketleri var

50GB çok ama çok sınırlı bir kota. 200kb. daha fazla indirme hızı alacaksınız diye sakın böyle bir şeye girişmeyin. Sınırsız olsun gerekirse 6 Mbps olsun.

50GB çok ama çok sınırlı bir kota. 200kb. daha fazla indirme hızı alacaksınız diye sakın böyle bir şeye girişmeyin. Sınırsız olsun gerekirse 6 Mbps olsun.
10-20 GB arasında büyük dosyalar indiriyorum 1 gün içinde inmesi yeter benim için.
Türknet altyapısı olmayanlara 16Mbps veriyor.
75TL'ye kotasız, limitsiz.
Müşteri hizmetleri sıkıntılı diyorlar doğru mu?
Vodafone bakın. 24Mbps 80 liraydi
Asla tercih etmem Vodafone'u zaten dağlık arazide yaşıyorum.

Benim kullandığım Türk Telekom 16 Mbps'e kadar (e kadar çok önemli) çünkü en yüksek 8.7 Mbps'yi gördüm 😀
Download olarak da 1.1MB'görüyorum yani bu hızla saate 3.6 GB indiriyorum.
Sizinkini de yarısı olarak varsayarsak 500-550 KB hız yapar bu da saate 1.8 GB yapar.
Sizin bir günde 10-20 GB indirmenizin iki katı yapar.
Türk Telekom derim.
130 TL ile 75 TL neredeyse yarı yarıya fark var paranız cebinizde kalmış olur.

Benim kullandığım Türk Telekom 16 Mbps'e kadar (e kadar çok önemli) çünkü en yüksek 8.7 Mbps'yi gördüm 😀
Download olarak da 1.1MB'görüyorum yani bu hızla saate 3.6 GB indiriyorum.
Sizinkini de yarısı olarak varsayarsak 500-550 KB hız yapar bu da saate 1.8 GB yapar.
Sizin bir günde 10-20 GB indirmenizin iki katı yapar.
Türk Telekom derim.
130 TL ile 75 TL neredeyse yarı yarıya fark var paranız cebinizde kalmış olur.
Hattım 24 Mbps'ye kadar destekliyor komşum 16 Mbps kullanıyor Saniyede 2MB falan indiriyor yani 8 Mbps'de 1 MB indireceğinden eminim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı