8. nesil Xbox Gamepad'de joystickler kaymış

Caped

Femtopat
Daha fazla  
2. el bir 8. nesil Xbox gamepadi aldım fakat arkadaşın gönderdiği fotoğrafta joysticklerde hafif kayma var buna stick drift deniliyor sanırsam. Bu gamepadle Elden Ring ve Forza gibi oyunları oynayacağım bana bir sorun çıkartır mı?

1713352133378.png

Çıkartır, aynı sorunu ben de yaşadım şu an garanti süreciyle uğraşıyorum hocam. Garantisi devam ediyorsa süreci başlatın, yeni gamepad gönderiyorlar direkt.

2. el bir 8. nesil Xbox gamepadi aldım fakat arkadaşın gönderdiği fotoğrafta joysticklerde hafif kayma var buna stick drift deniliyor sanırsam. Bu gamepadle Elden Ring ve Forza gibi oyunları oynayacağım bana bir sorun çıkartır mı?

Eki Görüntüle 2170939
Hocam stick driftli gamepad mi aldınız cidden. Param güvende ile aldıysanız kabul etmeyin geri gönderin.

Çıkartır, aynı sorunu ben de yaşadım şu an garanti süreciyle uğraşıyorum hocam. Garantisi devam ediyorsa süreci başlatın, yeni gamepad gönderiyorlar direkt.

Nasıl bir sorun peki gamepadler kendi kendine mi oynuyor hocam? Tam anlamadım bu sorunu, daha elime gelmedi gamepad o yüzden de deneyemedim.

Hocam stick driftli gamepad mi aldınız cidden. Param Güvende ile aldıysanız kabul etmeyin geri gönderin.

Param Güvende ile aldım evet fakat daha kargoya vermedi iptal etmek istiyorum da edebilir miyim ki? Bu stick drift olayını sonradan gördüm.

8. nesil hocam garantisi imkansız.
Nasıl bir sorun peki gamepadler kendi kendine mi oynuyor hocam? Tam anlamadım bu sorunu, daha elime gelmedi gamepad o yüzden de deneyemedim.
Analoğu sen bir yöne çekince ne oluyorsa o oluyor. Kendi kendine sürekli sağa çekecek arabayı veya oyundaki karakteri.

Keza aynısı sağ analog'da var buda sürekli kamera açısını kendi kendine döndürmesi demek stick drift'li gamepad alınmaz tamir masrafı koldan daha fazla olur.

Eki Görüntüle 2170939

Hocam Elden Ring bilmem ancak Forza Horizon oynanmaz bununla bende oynuyorum ve Joystick'e değsem bile (yani en ufak harekette) oyuna aktarıyor. Oyun zevkinizi bozar.

Valla garantisi devam ediyorsa ben olsam alırdım çünkü Microsoft direkt yeni gamepad gönderiyor. Bu sorunu yaşadığın için indirim vs. isteyebilirsin elemandan.

Hocam Elden Ring bilmem ancak Forza Horizon oynanmaz bununla bende oynuyorum ve Joystick'e değsem bile (yani en ufak harekette) oyuna aktarıyor. Oyun zevkinizi bozar.
Bu oranda bir driftte değmesine bile gerek yok. Direk oyuna girdiğinde karakter kendi kendine gitmeye başlar.

Valla garantisi devam ediyorsa ben olsam alırdım çünkü Microsoft direkt yeni gamepad gönderiyor.
8. nesil gamepad hocam garantisi olmaz bu dönemde.

Bilen varsa param güvendeyle aldım fakat daha kargoya vermedi ve ben iptal da edemiyorum. Şuan arkadaşa yazsam ben almak istemiyorum iptal eder misiniz siparişi diye param bana geri gelir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı