8. Sınıf Devamsızlıktan Kalma

ogrenci

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar 8. sinifim 8.5 gun devamsizligim var. Bu hafta okulun son gunleri e-okul kapandi diye bildigim icin gelmedim. 3.5 gun zaten vardi 5 gunde bu haftadan gelmis kisacasi su an ilk donem icin 8.5 gun elbet ben hep gelsem de derste konustugumuz vb. olaylar icin hocalar yok yazabiliyor veya hastalanirim gelemeyebilirim. Notlarim full 4-5 6 tane 5, 7 tane 4 galiba notlarim iyi denebilir. 10 15 gun olursa devamsizligim sinifta kalir miyim? Lutfen bugun cevap bekliyorum. Diger seneler devamsizliklarim 7 ve 7.5 gundu.

Birde ikinci donem devamsizliklarimiz sifirlaniyor mu ve bu devamsizliklarin teoga etkisi var mi? Bildigim kadariyla notumuz 411,123 vr 411,123 virgulden sonraki rakama kadar esit olursa bakiliyomus o da cok zor.

Devamsızlığın 10 ila 15 gün olursa evet sınıfta kalırsın. Ancak aileni okula çağırırsan veya ailenden imzalı gelmediğine dair sebep ile alakalı imzalı kağıt verirsen gelmediğin günleri devamsızlığa işlemeyeceklerdir. Ayrıca 2. dönem devamsızlığın silinmez.

İki kişinin de 411,123 puan almasının ihtimali yok bence. 8'de kalma yok diye biliyorum, 26 gün özürsüz devamsızlık ile geçmiştim ben 8.sınıfta.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı