8. sınıf devamsızlıktan kalma var mı?

8. sınıfta hiçbir şekilde kalacağını sanmıyorum. Devamsızlık 20 gün değil miydi? Ben 19,5 raporsuz, 20 raporlu devamsızlık yapardım lisedeyken hep.

8. sınıfta devamsızlıktan kalma diye birşey yoktur. Lisede en fazla devamsızlık süresi 10 gündür. Ben yaklaşık 2 yıl önce tek sınavlık sistemde sınava girdim. Okulda 1 ay kadar sınıfa kimse gelmedi, dersleri erken bitirmiştik herkez her gün soru kitapçığı çözüp sınava çalışıyordu. Yani 8. sınıfta sınava hazırlanan birine kimse neden okula gelmiyorsun diyemez. 60 gün devamsızlığı olan adamlar vardı sınıfta. Tabiki düz liselere, ticarete falan gittiler de sonuçta geçtiler.

Benim devamsızlığım 18.5 gün. Bugün hasta olduğum için gidemedim. Yazıldığında 19.5 gün olacak. 20 günü geçtiğimde bir sorun olurmu sizce ?

Ben de 8 e gidiyorum.FMF hastalığım yüzünden 9.5 gün özürsüz 34 gün özürlü devamsızlığım var.Geçen sene 10 günü aşınca aileme uyarı belgesi gelmişti.Hiçbir şey de olmadı.Allah a şükür bunca devamsızlığa rağmen ilk TEOG 4 yanlış 2.TEOG 8 yanlış.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı