8. Sınıfta Devamsızlıktan Kalma

3 zayıfım vardı, sekizinci sınıfta sanırım dersler çok kötü değil diye geçirdiler beni.
o öğretmenlerin şevkatine kalmış bir şey bazı hocalar vardır bırakmaya niyetlidir, bırakır. Bir öğretmen sınıfta kalmanızı isterse kalırsınız, çünkü öğretmenler bir şekilde haklı çıkarlar

Arkadaşlar konuyu biraz hortlatmış gibi oldum fakat bu sorumu beynimi kemirdi. Şimdi ben bir 8. sınıf öğrencisiyim, okula 2015-2016 eğitim-öğretim yılında okula başladım ve çoğu zaman devamsızlık yaptım. 1 raporlu, 1 izinli, 11 gün özürsüz devamsızlık, 1 geç, 1 de yarım gün var. Şimdi asıl sorum devamsızlıktan kalır mıyım? Eğer kalacaksam bile ne yapmam lazım bu günleri sildirme gibi bir durumum var mı?

Arkadaşlar konuyu biraz hortlatmış gibi oldum fakat bu sorumu beynimi kemirdi. Şimdi ben bir 8. sınıf öğrencisiyim, okula 2015-2016 eğitim-öğretim yılında okula başladım ve çoğu zaman devamsızlık yaptım. 1 raporlu, 1 izinli, 11 gün özürsüz devamsızlık, 1 geç, 1 de yarım gün var. Şimdi asıl sorum devamsızlıktan kalır mıyım? Eğer kalacaksam bile ne yapmam lazım bu günleri sildirme gibi bir durumum var mı?
Ailen dilekçe yazarsa silerler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı