8.sınıf hız yayınları deneme sınavı sonuçları nasıl?

Kanka ben 7. sınıfım genelde dershanede 7. oluyorum fakat hedefim okulda 1. olmak okulda 250 7. sınıf var nasıl başarılı olup netlerimi arttırabilirim

7.sınıf 8.in temeli o yüzden konuları iyice öğrenip test çöz denemelerde yaptıkların önemli fakat daha da önemli olan konuyu oturtman eğer konuda bir sıkıntın yoksa kaynaklarından bolca test çöz yeni nesil kaynak istiyorsan önerebilirim

Muhteşem. Helal olsun. Ben de 8. sınıftayım ilk 30'a girmeye çalışıyorum ama nerdeee... :(

Ne dememizi bekliyorsun ki? Gördüğüm kadarıyla sadece 3 yanlış yapmışsın ve sınava kadar da iyi sonuç. Önemli olan, netinin stabil olmasıdır. Birkaç tane daha deneme yap ve netlerin bu arada gezerse ciddi sorun oluşturacağını düşünmüyorum. Sınava kadar çokça deneme ve soru çözmeye çalış, eksik olduğun yerleri de kapat. Konu anlatımı da dinle, netlerin de fena değil aslında. Konu anlatımı dinlemeye çok da ihtiyacın yok gibi gözüküyor.

Ne dememizi bekliyorsun ki? Gördüğüm kadarıyla sadece 3 yanlış yapmışsın ve sınava kadar da iyi sonuç. Önemli olan, netinin stabil olmasıdır. Birkaç tane daha deneme yap ve netlerin bu arada gezerse ciddi sorun oluşturacağını düşünmüyorum. Sınava kadar çokça deneme ve soru çözmeye çalış, eksik olduğun yerleri de kapat. Konu anlatımı da dinle, netlerin de fena değil aslında. Konu anlatımı dinlemeye çok da ihtiyacın yok gibi gözüküyor.
Hocam 2021'in konusu, konu sahibi LGS'ye girmiş bile :D

Yeni konular

Geri
Yukarı