8. Sınıf matematik netleri nasıl artırılır?

Hocam açıkçası başta neyse sondada öyle oluyorsunuz eğer doğru çalışmazsanız bende öyle oldu.

Birkaç ay sonra yorulmaya hazır olun.

İlk denemede kendimi çok kasmadım lakin ilk ve son deneme arasındaki farkı göstereceğime eminim kasım ayı deneme sonuçlarını da mutlaka paylaşacağım.

MUBA'ydı hocam kolaydı deneme. Aslında düzgün çalışsam 2-3 yanlışla çıkardım ama toplam 2 soru yanlış okumadan gitti işte. Gözüm bozuk yarın gözlük alacağım.
Mubayı bilmiyorum ama bizim denemede şu canımı çok sıkıyor 10 net bile yapamamış bir kız birde köy okulu gibi bir yerden yüzdelik dilimi 2 oluyor
1667245365432.png

10-12 net arası yapabiliyorum ama en az 15 net yapmak istiyorum nasıl artırabilirim?

Paragraf çöz, ama kitap okuma. Bu saatten sonra kitap okumak sana çok şey katmaz, boş zamanlarında bol bol paragraf çöz. Deneme günleri vb. sabahları 30 dk erken kalkıp paragraf çöz, o denemeden gerçekten iyi sonuçlar alacaksın. Onun dışında soru çöz, önce kazanım kavrama sonra yeni nesillerden bol bol çöz.

Mubayı bilmiyorum ama bizim denemede şu canımı çok sıkıyor 10 net bile yapamamış bir kız birde köy okulu gibi bir yerden yüzdelik dilimi 2 oluyor Eki Görüntüle 1559275
Yüzdelik dilim çok ta önemli değil hocam ona takılmayın. Bu arada istediğiniz lisenin yüzdeliği ne? İsim verirsem belki sıkıntı olur ama yüzdelik dilimi en son LGS'de %1'di.

Geri
Yukarı