8. Sınıf matematik netleri nasıl artırılır?

PyroXe

Zeptopat
Daha fazla  
10-12 Net arası yapabiliyorum ama en az 15 net yapmak istiyorum nasıl artırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
10-12 Net arası yapabiliyorum ama en az 15 net yapmak istiyorum nasıl artırabilirim?
yeni nesil test çözün hocam sürekli. Birde bol bol kitap okuyun ki hem soruyu daha hızlı çözün hemde kelime hazneniz genişlesin soruyu daha iyi anlayın. Takıldığınız yerlerde üşenmeyin direkt hocalara sorun ve youtubeden izleyin.

Hocam zamanında bizde aynı şeyleri yaşadık.Ve çok klişe bi cevap vericem kusura bakmayın anlamadıgınız konuları soru çözerek ve tekrarlayarak bi yapın sonra 1-5 soru çözün hatalarınızı görün o konudaki hatalarınızı tekrar çalışın sonra o hatalarınızdan.1-5 soru çözün hepsi dogruysa bi sıkıntı yoktur ama yarın o konudan 10 tane daha soru çözün.7 tane netiniz çıkarsa konu size teslim olmuş demektir.

Yeni nesil test çözün hocam sürekli. Bir de bol bol kitap okuyun ki hem soruyu daha hızlı çözün hem de kelime hazneniz genişlesin soruyu daha iyi anlayın. Takıldığınız yerlerde üşenmeyin direkt hocalara sorun ve YouTube'dan izleyin.

Hocam gerçekten kitap okumak için 0 zamanım var rehber hocası boş olmayalım diye her şeyi dayamış sınav haftası olduğu için uymayı bıraktım orası ayrı ama saat 00:00'a kadar test çöz ara verden ibaret.

İyi kaynaklardan bol bol soru çözmek lazım şu an ne çözüyorum?

Hocam gerçekten kitap okumak için 0 zamanım var rehber hocası boş olmayalım diye her şeyi dayamış sınav haftası olduğu için uymayı bıraktım orası ayrı ama saat 00:00'a kadar test çöz ara verden ibaret.
Ben de öyle yapıyorum hocam ben de 8'im 01.00'den önce yatamıyorum.

o da saçma. insan o kadar zorlanırsa stres yapar. rehber hocanız biraz deliymiş ayrıca kitap okumak hem zihni rahatlatır hemde vakit harcarsınız.

Geçen sene LGS'ye girdim matematikten sanırım 18 doğru yapmıştım illaki 20 yapan da vardır onları da dinleyebilirsin.
1-yeni nesil soru çöz bayağı bayağı çöz ama yani ben Full matematikten çözdüm bu sayede 18 yaptım.
Kaynak önerisi olarak; eğer seviyen çok düşükse fenomen A, yeni nesil çözebiliyorsan fenomen b çözmelisin diğer kitaplar olarak okyanus Master önermem sorular boş abartılıyor nartest alabilirsin cidden sınav ayarı sorular vardı
2- eğer günde 50 tane matematik çözebilirsen zaten iş bitmiş demek oluyor iyi şanslar.

Geri
Yukarı