8. sınıflar 31 Haziran'da liseye mi geçecek?

Anonymous User

Centipat
Şu an 8. sınıfım, 31 Haziran'da okullar 2 haftalığına veya tamamen açılıyormuş (kesin bir bilgi yok elimde) fakat cumartesi günü LGS sınavı var. Şimdi ben sınıfta kalmazsam (ki kalmayacağım) 31 Haziran'da direkt liseye mi gideceğim yoksa ortaokul devam mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 8. sınıfım, 31 Haziran'da okullar 2 haftalığına veya tamamen açılıyormuş (kesin bir bilgi yok elimde) fakat cumartesi günü LGS sınavı var. Şimdi ben sınıfta kalmazsam (ki kalmayacağım) 31 Haziran'da direkt liseye mi gideceğim yoksa ortaokul devam mı?

Kalmayok bütün sınıflarda hayır liseye devam ama tatilden sornamı ne.

31 Ağustos sanırım. Şöyle ki emin değilim ama lise öğretmenleri nasıl 8. sınıf konularını anlatsın ki?
Bence normal okul açılma gününe kadar ortaokulda devam edilecek ki eksik konular işlensin ya da lise öğretmenleri ortaokul konusu anlatabiliyorsa liselere gideriz.
Onun dışında 31 Haziran'da kimse liseye yerleşmiş olmayacak büyük ihtimalle 31 Ağustostur o.

Yeni konular

Geri
Yukarı