8. Sınıfta Devamsızlık Kaç Gün

• Konuyu başlatan Simo Hayha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 3B
Hey gidi günler hey. Ben 8. sınıftayken 30 gün devamsızlığım vardı ve hiç de sınıfta falan kalmadım.:)

Öncelikle saçma sitelere inanmayın. MEB'in sitesinde yönetmelik mevcut okuyabilirsiniz. Okulunuzda adam gibi bir yönetim idare varsa gitmenizi tavsiye ederim. Adamlar sadece para alıyor diyorsanız gitmeniz gereksiz olur.

Ya özellikle biz 8. sınıf olduğumuz için bırakılacak en son kişi biz oluruz heralde. Erkenden şehir dışına çıkanlar bile oldu...

Geçen yıl 8. Sınıfta kalanlar oldu. Bu yıl da var dedi hoca. Tam olarak emin olmak için okul idaresine sorabilirsin.
.

Hangi öğrenci hangi nedenden dolayı sınıf tekrarı yapılması gerektiği düşünülmüş? Bildiğim kadarıyla tüm 8. sınıflar SBS'ye girdi. Sınavı kazanamayanlar (200 gibi bir puan altında olanlar) İlçe MEB tarafından sınavsız liselere yollandı gitmek istemeyenler açıktan okuyor diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı